Недотиснули. Скала розписала мирову із Арсеналом

22 жовтня стрийська «Скала» в рамках 15-го туру Першої ліги не змогла переграти київський «Арсенал» – 1-1.

Починалося для малиново-зелених все доволі непогано. Вже на 10-ій хвилині Дмитро Скакун вдало замкнув простріл з правого флангу від Ігоря Бровка.

dsc_0015

Надалі на футбольному полі творилось щось взагалі незрозуміле. Стрияни обрізались там, де це взагалі неприпустимо робити, та «Арсенал», здавалося, не очікував таких подарунків і довгий час пробачав господарів. Перший по-справжньому гострий момент «каноніри» створили зусиллями Руслана Черненка, який після удару зі штрафного влучив в поперечку. На 22-ій хвилині фарт «Скали» завершився і Хабіб Асеола з декількох метрів розстріляв ворота Герича.

dsc_0024

Після пропущеного м’яча малиново-зелені «прокинулися» і перевели гру на половину поля гостей, та до вирішального удару справа не доходила.

Невідомо, які слова підібрав Василь Малик до своїх підопічних, але в другому таймі нечисленні вболівальники на «Соколі» побачили «Скалу», заради якої вони і прийшли на стадіон. Стрияни ледь не всією командою штурмували ворота «Арсенала», однак захисники гостей діяли майже бездоганно. Всередині тайму Дмитро Скакун наважився на удар з 20-ти метрів, та тут за воротаря зіграла поперечка. Свого максимуму градус напруги досягнув ближче до завершення матчу: рефері матчу, не помітивши підняття прапорця лайцменом, який просигналізував положення поза грою, вказав на пенальті у ворота стриян. Гості ледь не всією командою кинулися апелювати до лінійного.

dsc_0045

Рефері, поспілкувавшись зі своїм помічником, рішення про пенальті відмінив, за що отримав бурні оплески від стрийських любителів футболу.  На компенсованих арбітром хвилинах Валерій Бондаренко міг вирвати перемогу для «Скали», та його удар в красивому стрибку парирував голкіпер.

Тож малиново-зелені набирають своє п’ятнадцяте очко в чемпіонаті і залишаються над зоною вильоту.

Перед сезоном наставник «Скали» Василь Малик заявив: «Ми домовились з хлопцями, що наша ціль на сезон – здобути 40 очок». Екватор близько, а відповідно, за планами тренера, його команда має набрати хоча б 20 залікових пунктів, тому сподіваємося на позитивні результати у виїзному матчі з «Полтавою» та з київською «Оболонь-Бровар», яка завітає до Стрия 5-го листопада.

«Скала» Стрий – «Арсенал-Київ» 1-1

Голи: Скакун, 10 – Есеола, 22

«Скала» Стрий: Герич, Білоус, Подоляк, Бондаренко, Білий, Клименко, Баранов, Пришнівський, Скакун, Бровко, Цюцюра.

Головний тренер – Василь Малик

«Арсенал-Київ»: Сітало, Голіков, Аксьонов, Білий, Гетьман, Турчанов, Кізілатеш, Матвеєв, Черненко, Семенюк, Есеола.