Огляд матчів 6 туру Кубка Стрийщини з футзалу

Підходить до завершення груповий етап Кубку Стрийщини з футзалу.  Пропонуємо вашій увазі огляд матчів шостого ігрового дня.

Першими на паркет стрийської ДЮСШ вийшли Голобутів та Гірне. Команди вже втратили будь-які шанси на вихід з групи Б, тому виходили на матч без тиску щодо результату. Як підсумок, 14 забитих м’ячів на двох.
На дубль Михайла Лучинського в першому таймі гірняни протягом однієї хвилин відповіли тричі і на перерву пішли ведучи в рахунку.
В другій половині гри більш юні футболісти Гірного зуміли забити 6 м’ячів, на що Голобутів відповів вдвічі меншою результативністю. 9-5.

Друга гра в групі Б була більш напруженою, ніж попередня. Переможець матчу Добряни – Нежухів залишав за собою непогані шанси на play-off.
Сам поєдинок супроводжувався боротьбою, а відповідно і великою кількістю фолів. Під завісу тайму Добряни зуміли відкрити рахунок: Дмитро Медвідь ударом в ближній кут вразив ворота Олега Мацигіна.
В середині другої 15-тихвилинки Дмитро Смерека підсумував успіх Добрян. 2-0.

Foot-1

Закривали тур у групі Б моршинський «Оскар» та Ланівка. Ще до початку турніру ці команди називали фаворитами своєї групи. «Оскар» до цього матчу розбирався зі своїми опонентами на одному диханні. Ланівка ж в 5 турі сенсаційно поступилася Нежухову (1-2) і дещо відпустила своїх недільних опонентів.
Щодо гри, то інтриги в ній не було. Моршинський колектив забивав м’ячі на будь-який смак. Ланівка відповіла всього один раз. 8-1.

Всередині ігрового дня на паркет вийшли команди з групи А. Першим було протистояння між працівниками ТЦ «Епіцентр» та Розгірчим. Другим, щоб забезпечити собі четверте місце, потрібна була перемога над аутсайдером групи.
Пофеєрив в матчі з «Епіцентром» один з кращих гравців Стрийщини – Віталій Сало. Спочатку Віталій відкрив рахунок в матчі, а пізніше відзначився п’ятьма результативними передачами. Ще один м’яч розгірчани забили без участі Сала. «Епіцентер» за матч відзначився всього тричі. Підсумковий рахунок 7-3. Розгірче за тур до завершення бронює за собою місце в play-off.

Foot-6

Безперечно, центральним матчем не тільки 6 туру, а й цілого групового етапу був поєдинок між стрийський «Радаром» та райлівським «Будпрестижом». Обидві команди протягом всього групового етапу катком проїжджалися по своїх опонентах, тому гра між фаворитами турніру зібрала чималу глядацьку аудиторію. Під час самої гри здавалося, що вболівальники навіть боялися зробити подих, щоб не пропустити чогось важливого. Загалом, матч нікого не розчарував.
Перша 15-тихвилиника проходила у відчайдушній боротьбі, тому що на кону стояло не тільки перше місце, а особисті рахунки з гравцями команди-суперника.
На старті другого тайму Тарас Николишин вивів «Будпрестиж» вперед, але вже через мить Ростислав Сачок опинився в потрібний час у потрібному місці і відновив паритет в рахунку. Радіти «радарівцям» прийшлось недовго. Той таки Николишин випередив воротаря стриян Івана Ільєнка і записав у свій актив дубль. Як не намагалися імениті Брікнер та Сачок забити другий гол, але все-таки останнє слово було за Райловом. Капітан «Будпрестижу» Павло Проців поставив фінальну крапку у цьому матчі. 1-3.
Таким чином Райлів за тур до завершення фінішує на вершині турнірної таблиці, а «Радар» займає підсумкове друге місце.

Foot-7

Закривав вечір футзалу матч між Лисовичами і Довгим.
Інтригу в цьому матчі потрібно було шукати лише під мікроскопом. Довжани наколотили своїм візаві аж дев’ять голів. Лисовичі лише під завершення гри зуміли забити два м’ячі.
Саме команда з села Довге стала п’ятим чвертьфіналістом, посівши третє місце у групі А.

Лише в останньому турі Ланівка, Йосиповичі, Добряни та Нежухів визначать між собою останніх трьох чветьфіналістів.