ОГЛЯД МАТЧІВ 7 ТУРУ КУБКА СТРИЙЩИНИ З ФУТЗАЛУ

Ось і завершився груповий етап Кубка Стрийщини з футзалу. Пропонуємо вашій увазі огляд сьомого ігрового дня.

Відкрити 7 тур повинні були моршинський «Оскар» та Голобутів. Останні з нулем у графі “очки” вирішили проігнорувати останній матч і у залі стрийської ДЮСШ не з’явилися. Моршинський колектив, щоб не втрачати часу і потішити вболівальників, зіграв між собою двосторонню гру, яка, напевне, стала набагато цікавішою, ніж мав бути поєдинок, який не відбувся.

DSC092901

Пізніше на паркет вийшли аутсайдери групи А – Лисовичі та «Епіцентр». Обидві команди станом на останній тур не набрали жодного очка.
Відверто кажучи, футзалу у виконанні обох команд було мало. Дещо пожвавив гру гол у виконанні Лисович: Роман Білінський всередині першого тайму, після розіграшу штрафного, поцілив точно у «дев’ятку».
На старті другої 15-тихвилинки «Епіцентру» вдалося відігратися. Згодом Лисовичі спіймали суперника на контр-атаці  і зуміли вкотре вийти вперед у рахунку. Всередині тайму працівники «Епіцентру» відповіли «тією ж монетою» і відновили паритет. Фінальну крапку у цьому протистоянні поставив Тарас Пилипчій, завдяки голу якого Лисовичі залишають позаду своїх недільних опонентів і набирають свої перші та останні три залікові очки в розіграші Кубку Стрийщини з футзалу.

DSC093042

Наступним був матч, який, за великим рахунком, нічого не вирішував. Лідер групи А – Райлів, екзаменував Розгірче. Райлівський колектив на минулому тижні обіграв «Радар» (3-1) і забезпечив собі перший рядок групи. Розгірче в 6 турі розібралося з «Епіцентром» і забронювало четверте місце.
Сама гра проходила на високих швидкостях. Здебільшого біля воріт Розгірчого. Перед самою перервою Тарас Николишин зумів вивести Райлів вперед.
У другій половині гри Розгірчому, відверто, не вистачило сил, щоб бодай звести рахунок до нічийного. Таким чином Райлів здобуває шосту перемогу в шести матчах і робить серйозну заявку, щоб виграти цьогорічний Кубок з футзалу.
Розгірче ж наступного тижня чекає надскладний чвертьфінальний матч, в якому їхнім суперником буде лідер групи А – моршинський «Оскар».

DSC093143 (1)

Одне з найцікавіших протистоянь подарували вболівальникам футболісти з Йосипович та Нежухова. Обидві команди станом на останній тур зберігали за собою право на вихід з групи. Нежухову, щоб пройти в чвертьфінал, потрібна була лише перемога, а от Йосипович влаштовувала б і нічия.
Старт гри краще провели Йосиповичі. Не забиваючи з вбивчих позицій, йосиповицький колектив згодом пропустив і пропустив двічі. Юний нападник Нежухова Юрій Тимчишин протягом чотирьох хвилин зумів записати у свій актив дубль. Ще до перерви скоротив рахунок до мінімуму Ярослав Гутнікевич.
По перерві той таки Гутнікевич зумів відновити статус-кво. Як це не дивно, але саме Ярослав Гутнікевич поставив фінальну крапку у цьому поєдинку, залишивши нежухівський колектив за бортом чвертьфіналів.

DSC09335

Наступний матч, як і всі матчі у групі А, інтриги за собою не ніс. «Радар», який минулого тижня поступився Райлову, забезпечив собі друге місце. Піщани ж вище п’ятого місця піднятися не змогли.
Слід відзначити, що в цьому матчі у стрийській команді були відсутні Ростислав Сачок, Іван Брікнер та Роман Микитин, які, фактично, поодинці могли вирішити результат будь-якого матчу.
Дещо обезкровлений «Радар» не знайшов жодних аргументів проти Піщан, які відвантажили у їхні ворота аж шість м’ячів. Стрияни ж змогли відповісти всього один раз.

DSC09345

Закривали 7 тур та й загалом груповий етап Добряни та Ланівка. Обидва колективи після поразки Нежухова від Йосипович були вже у чвертьфіналі. Залишилось в очному протистоянні вирішити, хто з якого місця вирушить у наступну стадію змагань. Поразка будь-якої з команд відправляла її на четверте місце, де на них в ¼ чекав один з фаворитів змагань – Райлів. Відповідно, програвати в цьому матчі ніхто наміру не мав.
Перша половина гри нічим особливим не запам’яталася. Моментів біля обох воріт було обмаль.
На старті другого тайму Роман Іваненко дальнім пострілом вивів Добряни вперед. Вже через декілька хвилин Василю Бицю вдалося відновити паритет, а вже згодом вивести Ланівку вперед. На останніх хвилинах Назар Сенищ забив останній гол у матчі і в груповому етапі загалом.
Тож Ланівка потісняє з другого місця групи Б Йосиповичі і в ¼ поміряюється силами із Довгим. Йосиповицький колектив зіграє із стрийським «Радаром». Добряни ж намагатимуться досягнути позитивного результату із Райловом.

DSC09393

Груповий етап завершений. Вже наступної неділі на нас чекатимуть чвертьфінальні та півфінальні матчі. Розклад цих матчі можете глянути за посиланням – http://sfootball.in.ua/play-off

Запрошуємо всіх палких вболівальників футболу Стрийщини відвідати 24 січня зал стрийської ДЮСШ. Буде цікаво.