Паулу Фонсека: “Завтрашня гра буде дуже схожа на першу”

Паулу Фонсека: “Завтрашня гра буде дуже схожа на першу”

Прес-конференція головного тренера «Браги» напередодні другої зустрічі із «Шахтарем».

– Цього року в Лізі Європи лише п’ять команд, які змогли перевернути результат після поразки 2-1 у першому матчі та пройти далі. Яким є ваш відсоток на успіх завтра?

– У наш час не варто говорити про футбол числами і статистикою. Це зовсім нічого не означає. Завтра ми намагатимемось показати себе лише з найкращого боку. Знаємо, що нам протистоїть важкий суперник, у матчі проти якого доведеться серйозно попрацювати. Втім це не зменшує наших амбіцій. Спробуємо пройти далі.

– Із якою стратегією сюди приїхала «Брага» і що команда завтра показуватиме на полі?

– Приїхали сюди чудово підготовленими та з великими амбіціями. І я, й усі наші футболісти дуже добре розуміємо, наскільки важливо пройти до півфіналу Ліги Європи. Якщо говорити стосовно стратегії, то наша команда завжди грає в одному стилі. Ми надто не змінюємось, незалежно від стадіону, суперника і країни, в якій перебуваємо. Намагаємося завжди домінувати, контролювати м’яч, більше грати біля воріт суперника і забивати. Гадаю, майбутній матч не сильно відрізнятиметься від того, що був у Бразі.

– Ви вже пояснили, яка стратегія буде завтра в «Браги»: підкреслили, що нічого кардинально не зміниться. Що ви можете сказати про суперника після побаченого в першому матчі? Чи зазнає змін стиль гри «Шахтаря»? Чого від нього очікувати?

– Як я вже сказав, не думаю, що буде велика різниця. Знаю, що «Шахтар» полюбляє грати на контратаках. Як засвідчує минулий матч, у них це досить непогано виходить, коли не рахувати останні хвилини. Завтрашня гра буде дуже схожа на першу. Ви побачите цікавий футбол.

– Чи маєте ви кадрові проблеми? Чи всі футболісти здорові й готові до матчу?

– Так, дійсно, ми маємо деякі втрати після попереднього поєдинку чемпіонату. Але я гадаю, що відсутність цих гравців не буде певною відмовкою напередодні завтрашнього матчу. Ми постанемо найсильнішою командою, якою можемо бути цієї миті, тому що знаємо: мусимо грати із дуже серйозними і кваліфікованим суперником.

– Буквально годину тому Містер Луческу обговорював тут минулий матч і казав, що там мало бути два пенальті. Якщо б їх поставили, питання про те, хто потрапляє до фіналу, було би вже вирішене. Як ви можете це прокоментувати?

– Насправді це сюрприз для мене. Наприкінці першого матчу я не чув жодних вигуків з боку вболівальників, жодної критики стосовно арбітра. Та я хочу підкреслити, що Містер Луческу – дуже досвідчений тренер. І якщо він щось помітив, можливо, є певні підстави на те, аби він так подумав.

– Вітаємо вас у Львові. На Євро-2012 збірна Португалії проводила в цьому місті матчі групового етапу. Тобто португальські вболівальники вже знайомі зі Львовом, але на завтрашній поєдинок їх приїде небагато… На вашу думку, чому?

– Нелегке запитання! Я вважаю, що людям досить важко посеред тижня кидати свою роботу, свої справи і летіти так далеко, аби підтримати команду. Та я сподіваюся, що завтра стадіон буде повним і вболівальники побачать справжнє видовище! Незалежно від того, кого більше на трибунах, португальців чи українців, головне, щоби завтра була чудова атмосфера й усі отримали велике задоволення від поєдинку.

– Чи можна запитання гравцеві? А то він зовсім засумував…

– Насправді лише жінки тут, в Україні, не бояться ставити запитання (Сміється).

Фото – Роман Щупак

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)