Піщани роблять вагомий крок до півфіналу

Піщани роблять вагомий крок до півфіналу

31 серпня, на стадіоні “Січ” у с. Добряни місцева “Буря Січ” приймала своїх суперників по групі А, в рамках 2-го туру Кубка Незалежності, спільну команду Дашави та Піщан під назвою “Гравійник-Газовик”. Все ж бренд є бренд і під назвою “Гравійник” Піщани команда здобула багато трофеїв, тому ми віддаємо перевагу даній назві.

Гості з Піщан швидко відкрили рахунок у даному протистоянні, що дуже сильно вплинуло на подальший перебіг матчу. Голом після подачі з флангу відзначився Богдан Тиркус. Загалом, підопічні Павла Дуди не вперше пропускають у свої ворота швидкий гол, тому звикли згодом робити кам-бек, що вони продемонстрували у матчі чемпіонату між цими командами. В середині тайму гравці з правого берега Стрия забили вдруге і знову з подачі з флангу. На цей раз голом відзначився Іван Григорак. Дуже добре в цьому матчі працювала зв’язка з угерського “Сокола”, які наразі захищають кольори добрянської команди: Великошич – Курилишин. Обидва гравці прекрасно порозумілись у декількох епізодах і створили найбільше небезпеки воротам Володимира Гаврильціва, який замінив Олександра Бабія. Для тих, хто не знає, Володимир Гаврильців – центральний захисник, але відстояв він на воротах впевнено і без особливих помилок. У голі, який забили господарі звинувачувати можна лише захисників, які дали можливість Курилишину пройти так легко крізь оборону і пробити в дальній кут воріт.

Другий тайм не був насичений на моменти, адже “Гравійника” результат влаштовував і вони спокійно доводили його до завершення. Натомість підопічні Дуди, хоч і намагались здобути подай нічию, але всі їхні намагання завершувались на підступах до штрафного. Все ж на останніх хвилинах добрянські футболісти могли спокійно виривати нічию, але Олег Коблянський, не влучив, практично у пусті ворота.

“Буря Січ” – “Гравійник” 1-2

“Буря Січ” Добряни: Чалий, Іваненко, Смерека, Коблянський, Сакаль, Яната, Дубицький, Курилишин, Медвідь, Іванчишин, Великошич

“Гравійник” Піщани: Гаврильців, Григорак Василь, Дергало, Магомета, Попадюк Ростислав, Вельгош, Попадюк Любомир, Гринишин, Тиркус, Матвіїв, Григорак Іван

Автор статті та фото – Роман Чаниж

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)