Півфінали Осіннього Кубка – 2015. Анонс

Півфінали Осіннього Кубка – 2015. Анонс

«Карпати» Ланівка – «Україна» Загірне

Неділя, 13:00, с. Нежухів

14

Команди, які вважаються середняками Чемпіонату Стрийщини цього року зуміли дійти до півфіналу Осіннього кубка. Не дивно, адже правильна селекція клубу цьому сприяла.

Ланівські “Карпати” зміцнили свою проблемну ланку – воротарську. В рамках Кубка їхню рамку захищає один з найдосвідченіших воротарів Стрийщини – В’ячеслав Левицький. Керівництву “Карпат” вдалось підписати також Олега Теплого, який захищає кольори “Демні” в Прем’єр-лізі Львівщини. На завершення, всі матчі в турнірі приймає Роман Піцур, який входить у список топ-нападників Львівщини.

Загірнянська “Україна” теж зуміла знайти якісного воротаря для Кубка Осені. Ним став юніор “Скали”, який є жителем Семигинова – Роман Дутка. Не можна не врахувати його внесок у вихід команди з групи.

Востаннє команди зустрічались у 15 турі Чемпіонату Стрийщини. Тоді перемогу на виїзді святкували ланівчанські футболісти.

Матч відбудеться в Нежухові, тому, можна сказати без сумніву, що “Карпати” без підтримки не залишуться, а от загірнянським вболівальникам доведеться проїхати велику дистанцію, щоб потрапити на цей поєдинок.

Орієнтовні склади:

“Україна” Загірне: Дутка, Говокімян, Микієвич, Романів, Кравець, Мубінов, Шимків Іван, Лесюк, Захарків, Шимків Микола, Лоїк

“Карпати” Ланівка: Левицький, Баль Василь, Баль Тарас, Лучейко, Сенько, Теплий, Гриць Василь, Баль Ярослав, Сениш, Піцур

Прогноз sfootball.in.ua: 3-1

«Стрілків» – “Угерсько”

Неділя, 13:00, с. П’ятничани

111 (1)

У другому півфіналі зійдуться старі добрі знайомі та постійні претенденти на найвищі нагороди у змаганнях – ФК «Стрілків» та ФК «Угерсько».

Багатьом відомо, що на засіданні ФФС було прийнято рішення, щоб розвести ці дві команди по різних відбірковий групах, як основних претендентів на «Осінній кубок». Вже цієї неділі «Угерсько» чи то «Стрілків» припинить свої виступи за крок до фіналу.

Сам «Кубок Осені» розпочався для обох команд, м’ягко кажучи, невдало. «Мадяри» після тріумфу у Суперкубку Стрийщини без успіху завітали у Ланівку (3-2), а стрілківський колектив зазнав поразки від оновленої команди «Дашави» (2-1). Незважаючи на стартові фіаско, «Стрілків» та «Угерсько» в кінцевому результаті досягнули свого і зайняли перше та друге місця відповідно.

Щодо складів, то на довгий час покинув «Угерсько» Володимир Берещак. На його місце взяли одного з лідерів атак п’ятничанського «Автомобіліста» Андрія Курилишина. У «Стрілкова» на «Кубок Осені» зібралася справжня «Dream Team», в склад якої увійшов екс-тренер «мадярів» – Ігор Мачоган. Очевидно, що для ветерана футболу Стрийщини цей поєдинок стане як ніколи принциповим.

Коли стало зрозуміло, що обидві команди зійдуться у півфіналі, палким вболівальникам футболу Стрийщини згадався минулий рік, коли на цій ж стадії «Угерсько» та «Стрілків» «схрестили зброю», проте тоді матч відбувався у Дулібах. Одразу приходить на думку фол «останньої надії» Богдана Вітріва на Миколі Квасному, за що перший отримав пряму червону картку. Згодом, той таки Квасний вивів «Стрілків» вперед. Однак ще до перерви Артур Яната відновив статус-кво, поціливши зі штрафного точно у кут воріт. Як це не дивно, але в меншості «Угерсько» контролювало хід того матчу і вирішальний гол Назарія Шумельди вивів у фінал саме угерський колектив.

Зважаючи на вищесказане, немає сумнівів, що «Угерсько» та «Стрілків» віддадуть усі сили, щоб пробитися в омріяний фінал. Хто це буде ? Побачимо вже цієї неділі.

Орієнтовні склади:

“Стрілків”: Петрушка, Мачоган, Каліцун, Лісовський, Піщальник, Череватий, Данилко, Сало, Молебний, Климчук, Павлучкович.

“Угерсько”: Гарун, Курилишин, Вітрів, Чорній, Климкович, Николишин, Латанишин, Шумельда Кононець, Бицко, Великошич.

Прогноз sfootball.in.ua: 1-2

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)