Повернення «Радара» або феєрія Вільгаша і Зарічанського. Фото

19 червня на стадіоні «Радар», що у стрию, однойменна команда в рамках 8-го туру чемпіонату Стрийщини у Другій лізі приймала «Скалу» із Розгірчого.

Вже 2 місяць як триває першість Стрийщини з футболу, але тільки у 8-му турі нам вдалося відвідати матч Групи А. Скажемо чесно, рівень команд даної групи нас відверто здивував. «Радар» та «Скала» до звітного матчу посідали місця у другій половині турнірної таблиці, але продемонстрували такий досить пристойний рівень гри.

Вже до 7-ої хвилині звітного поєдинку гості двічі виймали м’яча з сітки власних воріт. Спочатку радарівець Зарічанський був найшвидшим на добиванні, а згодом Вільгаш з близької відстані розстріляв Богдана Романюка.

DSC_0015

Через декілька миттєвостей Віталію Зарічанському вдався диво-удар з метрів 25-ти, після якого шкіряний опустився точно в «дев’ятку» воріт «Скали», але рефері матчу відмінив взяття воріт, через стрийського виконавця, який  в даному епізоді стояв найближче до воріт і, напевне, чинив якийсь вплив на воротаря. Інших аргументів відносно відміни голу у нас немає. Після такого «нокдауну» Розгірче довгий час не могло оговтатися, але ближче до завершення тайму Шабан та Репех мали шанс скоротити відставання у рахунку.

Перші хвилини після перерви склалося відчуття, що це «Радару» потрібно було відігруватися, а не Розгірчому. На 49-ій Зарічанському вдалося замкнути філігранну подачу з лівого флангу від Сенишина. 3-0. Через декілька хвилин Репиху, нарешті, вдалося розмочити рахунок для «Скали». Та вже згодом знову вистрілила пара нападників Вільгаш-Зарічанський. Спочатку першому вдався удар точно під стійку, а згодом Зарічанський все-таки створив шедевр, влучивши з-за меж штрафного майданчика точно в «дев’ятку».

DSC_0037

5-1 і гості не стали «догравати» матч, а створили ряд гострих моментів, але тільки в одному епізоді їм вдалося забити. Дубль у свій актив записав Олег Репих.

Тож, 5-2, можливо, це старт переможної серії у виконанні «Радару». Безумовно, якщо ці виконавці гратимуть з таким натхненням і надалі, то про негативні результати на старті сезону ніхто й згадувати не буде.

Окремо хотілося б відмітити напад «Радару» Вільгаш-Зарічанський, які в цьому матчі демонстрували далеко не сільський рівень футболу. Тай взагалі, за останній час це один з кращих тандемів у Стрийщині, який нам вдалося спостерігати.

“Радар” Стрий – “Скала” Розгірче 5-2

Голи: Зарічанський, 6, 49, 61, Вільгаш, 7, 58 – Репих, 53, 68

«Радар» Стрий: Андріанов, Лотоцький, Гультай, Бойчук, Хомин, Гавриш, Котик, Сенишин, Зарічанський, Демчук, Вільгаш

«Скала» Розгірче: Романюк, Магомета, Духновський, Влах, Маряк, Тисовський, Шабан, Репих, Мельник, Якимець, Хомин