Реал – Шахтар: Гра, про яку краще забути

14 вересня на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» в рамках Ліги Чемпіонів вперше між собою зустрічалися мадрицький «Реал» та донецький «Шахтар».

Як і прогнозувалися, з перших хвилин зустрічі ініціативою заволоділи «Зірки» Мадриду. Перший гольовий момент стався на 13-ій хвилині. Після прострілу з правого флангу Гарет Бейл п’яткою намагався переправити м’яч у сітку. Голкіпер національної збірної України Андрій Пятов зумів нівелювати авантюру «одинадцятки» «Реалу». Вже в наступній атаці кращий гравець світу Кріштіану Роналду вивів на побачення з кіпером «гірників» Каріма Бензему. Француз знаходився під дещо гострим кутом і не зумів переправити шкіряну сферу у ворота. Та все-таки на 30-ій хвилині нападник «вершкових» досягнув свого: Андрій П’ятов невдало зіграв на виході і м’яч по-зрадницьки вискочив з рук голкіпера «Шахтаря» і в потрібний час, в потрібному місці опинився Карім Бензема, який буквально закотив круглого в порожні ворота. 1-0. Після пропущеного голу «Шахтар» дещо вирівняв гру, але в першій половині матчу стадіон «Сантьяго Бернабеу» більше забитих м’ячів не побачив.

Не встиг розпочатися другий тайм, як Тарас Степаненко отримав другу жовту картку і залишив доннечан в меншості. Як то кажуть: «Біда не приходить одна» – на 55-і й хвилині матчу додатковий арбітр матчу «придумав» гру рукою в штрафному майданчику у виконанні Даріо Срни і головний рефері ,прислухавшись до свого помічника ,вказав на одинадцятиметрову позначку. Роналду потужним ударом не залишив жодних шансів Андрію Пятову. Не пройшло і десяти хвилин, як в карному майданчику Азеведо підіграв собі рукою і був призначений вже другий пенальті в цьому матчі. І знову Роналду, і знову гол з «точки» 3-0. На 81-ій хвилині матчу португальський феномен оформив хет-трик. Андрій Пятов невдало відбив дальній удар від Марсело і на добиванні Роналду не залишив жодних шансів голкіперу «Шахтаря». На компенсованих арбітром хвилинах Алекс Тейшейра спробував закинути круглого «за комірець» мадридському голкіперу Кейлору Навасу, але страж воріт «вершкових» зумів з-під перекладини парирувати цей удар.

Таким чином, цьогорічну європейську кампанію донецький «Шахтар» починає з розгрому на «Бернабеу» . Свої перші залікові очки «гірники» спробують набрати вже 30 вересня, на «Арену Львів» завітає французький «ПСЖ» на чолі із Златаном.

Склади команд:

ФК «Реал» (Мадрид): Навас, Варан( Пепе 46’), Рамос (Начо 59’), Марсело, Карвахаль, Кроос, Бейл ( Ковачіч 31’), Модріч, Іско, Роналду, Бензема.

Головний тренер – Рафаель Бенітес.

ФК «Шахтар» (Донецьк): Пятов, Срна, Кучер, Ракіцький, Азеведо, Степаненко, Фред, Тейшейра, Тайсон (Малишев 67’), Марлос (Коваленко 74’), Гладкий (Бернард 82’).