Розгірче провело майстер-клас для Станкова (ФОТО)

20 травня на стадіоні в селі Розгірче місцева «Скала» в рамках 4-го туру Другої ліги у групі Б приймала «Ураган» зі Станкова.

В новітній історії команди між собою ніколи не зустрічалися, що додавало деякої невизначеності під час вибору фаворита звітного поєдинку.

Що цікаво, то за Розгірче виступають ряд виконавців, які впродовж останніх років захищали кольори «Урагана».

З перших хвилин матчу «Скала» продемонструвала, хто в домі господарі. В одній із своїх дебютних атак, Павло Якимець головою замкнув подачу з правого флангу, та вивів свою команду вперед, 1-0.

Надалі «Скала» «насідала» на станківські ворота, але в на останньому рубежі її підводила точність. Якщо бути чесним, то в «Урагана» в цей день були просто зв’язані руки та ноги, футболісти бігали казна-як і витрачали свою енергію на пусті балачки, які у футболі до нічого доброго не доводять. Втративши декілька хороших нагод, Розгірче на 30-ій хвилині зуміло забити вдруге. Олег Репех був найпрудкішим у карному майданчику після розіграшу стандартного положення, 2-0.

За такого рахунку команди вирушили відпочивати.

По перерві наставник Станкова Андрій Щупак кинув в бій Володимира Бузяка і Андрія Дяковича, які зуміли пожвавити гру в атаці, але не більше того. Всередині другої половини гри оборонець гостей Володимир Паламар викотився на побаченні із кіпером «Скали» Романом Шалаком, але в цій дуелі саме страж воріт Розгірчого був сильнішим. Згодом після подачі з кута поля рахунок до непристойного збільшив Тарас Сакаль, 3-0.

Третій забитий м’яч зняв повністю питання про переможця зустрічі і команди почали випускати на поле гравців, які лише подекуди отримують ігрову практику. Свіжі футболісти вийшли, але нічим особливим так і не відзначилися. 3-0 – цілком закономірна перемога Розгірчого.

Хочеться сказати декілька компліментів у сторону «Скали», тому що команда існує всього третій рік і за цей короткий проміжок часу може нав’язати боротьбу будь-якому супернику, тому що кожен з гравців зацікавлений у здобутті результату. Щодо Станкова, то «Урагану» потрібно просто задуматися і зробити висновок із суботнього матчу.

“Скала” Розгірче – “Ураган” Станків 3-0

Голи: Якимець, 4, Репех, 30, Сакаль 76

“Скала” Розгірче: Шалак, Костів, Магомета, Сакаль, Духновський, Хомин, Якимець, Сунак, Шабан, Репех, Тисовський

“Ураган” Станків: Форкуца, Щупак, Паламар Василь, Паламар Володимир, Андрусів, Романський, Рубльовський, Царіца, Ратальський, Ковальський, Гикавий