Розгірче сенсаційно розбиває Конюхів

У 19 турі групи А в гості до «Скали» з Розгірчого завітало конюхівське «Прикарпаття».

Провівши переконливо стартові п’ять ігор Чемпіонату, в цьому проміжку здолавши лідера П’ятничани, Розгірче потрохи здавало і опинилося аж на десятій сходинці першості. Конюхів – команда з найкращою обороною в Другій лізі, за 18 зіграних ігор «Прикарпаття» пропустило всього 19 м’ячів і займало третю сходинку групи А.

Перший матч між цими командами проходив в безкомпромісній боротьбі і завершився нульовою нічиєю.

Якщо підходити з турнірної точки зору, то беззаперечним фаворитом недільного матчу було «Прикарпаття». Команда «громади» ледь не весь сезон претендувала на вершину у Групі А, та дві поспіль поразки з рахунком 3-0 від П’ятничан та Гірного поклали хрест на  амбіціях Конюхова і наразі «Прикарпаття» веде боротьбу за збереження місця в четвірці.

Вже на 14-ій хвилині «фаворит матчу» пропустив. Захисник гостей намагався вибити м’яча поблизу своєї штрафної, але той випадково влучив у партнера по команді і відлетів до Андрія Мерчука, який вдало скористався подарунком «Прикарпаття». Ще до перерви «Скала» зуміла вдруге засмітити конюхівського голкіпера. Роман Хомин навісив зі штрафного точно на Тараса Сакаля, який головою вразив ворота гостей.

В другому таймі «Прикарпаттю» так і не вдалося оговтатися від тайму першого. На 47-ій хвилині Роман Тисовський зробив рахунок непристойним. У наступній своїй атаці Конюхів відіграв один гол. Вже згодом Роман Хомин вдруге збільшив перевагу «Скали» до трьох м’ячів.

DSC_0022

Найцікавіше в цьому матчі сталося із виходом на поле юного нападника Тараса Тисовського. Форвард, вивалившись на побачення з воротарем, посадив на п’яту точку свого візаві і холоднокровно покотив м’яча вже в порожні ворота, але шкіряний по-зрадницьки стрибав дещо в сторону, але тут як тут був Олег Репих, який зумів зупинити м’яча і запитати: «Тарас, хочеш забити?» – на що отримав негативну відповідь і сам Репих закотив кулястого у ворота. Фінальну крапку в цій гру поставив Роман Хомин, який записав у свій актив дубль.

Тож, Розгірче розбиває Конюхів і створює, напевне, найбільшу сенсацію в цьому турі Чемпіонату Стрийщини.