Розгром у Моршині. ПСЖ завдає поразки ровесникам із Шахтаря

Сьогодні, о 14:00 на стадіоні Медик, що в місті Моршин, в рамках другого туру юнацької Ліги Чемпіонів помірялися силами юнацькі команди Шахтаря та ПСЖ.

На початку матчу парижани взяли м’яч  під свій контроль. Сьома хвилина стала фатальною для юних футболістів Шахтаря: французький нападник накрутив двох захисників «гірників» і завдав більярдного удару в нижню «шістку» воріт. 0-1. Надалі ПСЖ намагалися нарощувати свою перевагу. Двічі «помаранчево-чорних» рятував голкіпер Микита Романов. В середині тайму шанс відзначитися мав і Шахтар:  Олександр Зубков змістився з правого флангу ближче до центру і завдавав потужного удару по воротах. В цьому моменті парижан врятувала поперечка. М’ячем «в роздягальню» відзначився Дюкур, який головою замкнув подачу з кутового. 0-2.

Вихід команд на поле

На старті другого тайму Володимир Якимець грубо зіграв в штрафному майданчику проти Фоде Туре. Рефері матчу Вадімс Дірікторенко вказав на одинадцятиметрову позначку. “Вирок” судді без проблем реалізував Перейра Де Са. 0-3. Надалі лише відмінні дії воротаря донеччан Микити Романова не дозволили забити французам вчетверте. Відсидівшись в обороні, “помаранчево-чорні” зуміли відквитати один м’яч. Дмитро Топалов “обікрав” захисника і відкотив шкіряну сферу Олександру Зубкову, якому залишалося лише поцілити в пусті ворота, з чим він врешті і впорався. 1-3. Та все-таки останнє слово було за юнаками з Парижу. На 81-ій хвилині дубль в свій актив записав Агустін, який майстерно обіграв воротаря і вколотив м’яча у сітку воріт. Під завісу матчу той же Агустін мав шанс оформити хет-трик, але друге пенальті в цьому протистоянні не дозволив забити кіпер Шахтаря Микита Романов.

Минулорічний фіналіст юнацької Ліги Чемпіонів донецький Шахтар цьогоріч терпить вже другу поразку поспіль і ставить свій вихід з групи під великий знак питання. В наступному турі юнаки Шахтаря спробують набрати свої перші залікові пункти в Швеції, де “складуть зброю” із юнаками Мальме.

Шахтар (u-19) – ПСЖ (u-19) 1:4

Голи: Зубков  72 – Агустін 7, 81, Дюкур 44, Перейра Де Са 53 (п).

Шахтар (Україна):  Романов, Якимець, Сеницький, Матвієнко, Путря, Коробенко, Зубков, Піхальонок,  Авагімян, Бугай (Суханінський), Глагола (Топалов 46).

ПСЖ (Франція): Дескам, Жоржен, Туре, Загаду, Дюкур, Ебоа-Ебоа (Калегарі 70), Нкунку, Перейра Де Са, Агустін, Едуар (Канга 79), Мейте (Іконе 60).