Розгром в Києві. Шахтар каменя на камені не залишає від Динамо

16 жовтня на НСК «Олімпійський» відбувався центральний матч 11 туру української «Ліги Парі-Матч», в якому київське «Динамо» приймало донецький «Шахтар».

Цього футбольного сезону одвічні суперники вже зустрічалися між собою в Одесі в матчі за Суперкубок України. В цьому протистоянні завдяки голам Даріо Срни та Бернарда перемогу святкували доннечани.

Жвавіше матч в Києві розпочали саме гості. Раз по раз свої моменти марнував нападник «гірників» Олександр Гладкий. На 12-ій хвилині протистояння Бернард увірвався у штрафний майданчик і прострілив в район 11-тиметрової позначки, де опинився сам самісінький Марлос. Бразилець дещо забарився з ударом і його постріл був заблокований хорватським динамівцем Відою. Вже через дві хвилини свою нагоду втратили і кияни: Андрій Ярмоленко накрутив Ісмаілі і невідпорно пробив в ближній кут. Голкіпер помаранчево-чорних Андрій Пятов з-під стійки перевів шкіряну сферу на кутовий. На 40-ій хвилині  гри зв’язка Марлос-Бернард дала свої плоди: Марлос протягнув м’яча від центру поля і зіграв в «стіночку» із своїм земляком Бернардом, той відкотив кулю Марлосу в штрафний майданчик. Бразильський півзахисник доннечан своїм ударом не залишив шансу Шовковському. 0-1.

МАРЛОС

По перерві ініціативу перехопила столична команда, але створити щось біля воріт Пятова їм довгий час не вдавалося. На 59-ій хвилині матчу кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату Алекс Тейшейра виявися найпрудкішим в карному майданчику і відзначився черговим взяттям воріт. На цьому бразилець не зупинився і на 67-ій хвилині, уникнувши положення поза грою, пробіг половину поля і транзитом від стійки забив свій шістнадцятий м’яч у «Лізі Парі-Матч». Надалі підопічні Мірчі Луческу контролювали весь хід подій на футбольному полі і зводили до нуля всі старання столичної команди. Під завісу матчу Дерліс Гонсалес отримав друге попередження і завчасно покинув поле «Олімпійського».

«Шахтар» повністю переграє «Динамо» і зрівнюється з киянами в турнірній таблиці. Тепер у двох колективів по 28 заліковим пунктів.