Селезньов рятує Дніпро

В четвер о 22:05 в Дніпропетровську на стадіоні  “Дніпро-Арена” в рамках 1-го туру групового етапу Ліги Європи: “Дніпро” приймало італійське “Лаціо”.

Поєдинок відбувався при закритих трибунах – дніпропетровський клуб несе покарання за поведінку вболівальників в матчі минулого євросезону проти італійського “Наполі”.

В першому таймі гра в української команди відверто не клеїлася. Перший «дзвіночок» для дніпрян пролунав на 17-ій хвилині, коли італієць Матрі вийшов віч-на-віч з Денисом Бойком. Кіпер Дніпра зумів парирувати удар нападника «Лаціо». На 34-ій хвилині матчу Мілінковіч-Савіч відгукнувся на подачу зі штрафного і головою переправив шкіряну сферу і сітку воріт: 0-1.

Lazios Sergej Milinkovic-Savic (R) celebrates with teammates after scoring a goal during the UEFA Europa League Group G football match between Dnipro Dnipropetrovsk and Lazio Rome at Dnipro-Arena in Dnipropetrovsk on September 17, 2015. AFP PHOTO/GENYA SAVILOV (Photo credit should read GENYA SAVILOV/AFP/Getty Images)

Друга половина гри проходила в тому ж ключі , що і перша. «Дніпро» довгий час не могло створити біля воріт італійців. На 80-ій хвилині зустрічі Едмар завдавав удар з-за меж штрафного майданчика, голкіпер римської команди Федеріко Маркетті вперше по-серйозному вступив у гру і зумів парирувати цей удар. Розв’язка матчу настала на останній компенсованій хвилині. Герой обох минулорічних півфіналів з «Наполі» Євген Селезньов після подачі Лео Матоса головою відправив м’яч у ворота і вирвав для дніпропетровської команди нічию 1-1.

FC Dnipro's Matheus (R) vies with Lazio's Fellipe Anderson (L) during the UEFA Europa League Group G football match between Dnipro Dnipropetrovsk and Lazio Rome at Dnipro-Arena in Dnipropetrovsk on September 17, 2015. AFP PHOTO/GENYA SAVILOV (Photo credit should read GENYA SAVILOV/AFP/Getty Images)

Голи : (Селезньов 90+3Мілінковіч-Савіч 34 )

Дніпро:  Бойко, Дуглас, Гуйє,  Піко, Федецький ( Руїз 61 ),  Едмар (Бруну Гама 85), Матос , Федорчук ( Даніло 46),  Ротань,  Селезньов, Матеус.

Лаціо: Маркетті, Худт , Джентілетті, Раду,  Конко,  Андерсон,  Пароло, Мілінковіч-Савіч,  Оназі,  Матрі ( Кейта 76 ), Кішна ( Кандрева 76 ).