SFOOTBALL ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

SFOOTBALL ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Сайт про футбол Стрийщини більше функціонувати не буде.

Сьогодні настав той день і час, коли ми припиняємо свою діяльність.

Все йде далі і не стоїть на місці і всі розуміли, що цей день колись настане. Ми довгий час висвітлювали новини футболу Стрийщини, але за ці роки з кожним днем ставало все важче. Колись дуже добре виручала мотивація, завдяки якій група змогла проіснувати до цього часу. Однак, наразі за рахунок неї нічого не зробиш і тому краще попрощатися зараз і не тягнути до кінця сезону.

Кожен з нас в житті постає перед складним вибором і ми зробили свій вибір саме так.

Хотілося б подякувати всіх учасникам спільноти та сайту, які впродовж багатьох років слідкували та цікавились нашою діяльністю. Знайте, ми це робили виключно для вас. Не для вищих чиновників, президентів клубу і все в цьому роді, а для вас – простих вболівальників стрийського футболу.

Також окреме спасибі хотілося б сказати кожному з колективів, які за цей проміжок часу виступав в чемпіонаті Стрийщини. Саме ваша гра і самовіддача мотивувала і нас йти вперед. Знайте, ви можете набагато більше і район – точно не вершина для багатьох із вас. Будемо сподіватися, що ряд футболістів, які зараз грають на Стрийщинині, вже через деякий час заявлять про себе у професійному футболі.

Можливо, когось ображали наші статті чи то меми, не тримайте зла, це були всього жарти.

Окремо хотілося б вибачитися перед селами, в які ми так і не завітали. Район у нас не з малих, тому всюди побувати і про кожного написати не вдалося.

Ми змогли довести, що навіть районний футбол можна вивести на істотно новий і сучасний рівень. Скажу відверто, відчувається, що це вже наша вершина і жодних перспектив цьому немає.

Можливо, вже через деякий час знову знайдуться хлопці, які зможуть продовжити нашу справу.

ДЯКУЄМО, ЩО БУЛИ З НАМИ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС !!!

ВАШІ РОМАНИ)

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)