Шахтар не знайшов аргументів у матчі з ПСЖ

Шахтар поступився французькому ПСЖ з рахунком 0:3 у надважливому матчі Ліги.

Вже на сьомій хвилині парижанин Серж Ор’є після подачі з лівого флангу зіграв на випередження і головою відправив м’яча у ворота. 0-1. В середині першої половини гри Давід Луїc після подачі з кута поля за допомогою стегна відправив шкіряну сферу у сітку воріт. Шахтар відповів ударом Марлоса, який пролетів поруч зі стійкою. Згодом Анхель Ді Марія, уникнувши положення поза грою, викотився на побачення з Андрієм Пятовим. Кіпер донеччан та збірної України відмінними діями нівелював усі старання аргентинського інсайда ПСЖ. Під завісу першого тайму Алекс Тейшейра на лівому фланзі обіграв трьох своїх опонентів і прострілив вздовж штрафної, але ні Гладкому, а вже пізніше Кучеру не вдалося влучити в порожні ворота.

На початку другого тайму зіграла бразильська зв’язка донеччан Марлос-Тайсон: перший відкинув, другий пробив поруч зі стійкою. Через декілька миттєвостей Ді Марія вже вкотре не реалізував вихід віч на віч з Пятовим. На цей раз аргентинець спробував перекинути  сферу через воротаря «гірників», але перекинув її і через головну ціль – ворота. На 88-ій хвилині зустрічі юне дарування Шахтаря Віктор Коваленко елегантно п’ятою відпасував на Олександра Гладкого, який прострілив у штрафний майданчик. Алекс Тейшейра з «вбивчої» позиції влучив в перекладину. Наприкінці матчу своє прізвище на табло Арени Львів записав найвеличніший шведський футболіст сучасності Златан Ібрагімовіч.

Нагадаємо, минулий матч проти Реалу, Шахтар також програв із розгромним рахунком.

Шахтар (УКРАЇНА) – ПСЖ (Франція) 0:3

Голи: Орьє 7, Давід Луїз 23, Ібрагімовіч 90.

Шахтар (Україна): Пятов, Срна, Ракицький, Кучер, Шевчук, Малишев, Фред, Тайсон (Бернард 71), Марлос (Коваленко 71), Тейшейра, Гладкий (Дентіньо 85).

ПСЖ (Франція): Трапп, Сілва, Вератті, Мотта, Кавані (Лукас Моура 80), Ібрагімовіч (Лавессі 90+2), Ді Марія (Пасторе 82), Матюйді, Максвелл, Ор’є, Давід Луїc.