“Шахтар” переграє “Андерлехт” у першому матчі Ліги Європи. ФОТО

10 березня на стадіоні «Арена Львів» донецький «Шахтар» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи приймав бельгійський «Андерлехт»

ФК "Андерлехт" Бельгія

ФК “Андерлехт” Бельгія

На стадії 1/16 команда Мірчі Луческу здолала опір гільзеркірхенського «Шальке». Суперники «гірників» у сьогоднішньому матчі на попередній стадії залишили за бортом турніру грецький «Олімпіакос».

Відносно чемпіонатів своїх країн, то у двох колективів ситуація кардинально відрізняється. «Шахтар» в другій половині сезону спочатку в Полтаві розгромив «Ворсклу» в рамках Кубка України, 0-4, а вже через декілька днів у Львові вдруге переграв полтавців.  «Андерлехт» в останньому турі Чемпіонату Бельгії поступився не найсильнішому «Мускрону», а за тиждень до того розписав мирову із льєжським «Стандартом», 3-3.

Перед звітнім матчем перед керманичем помаранчево-чорних постала важка дилема: хто зможе замінити в опорній зоні Тараса Степаненка, який змушений був пропустити матч проти бельгійців через дискваліфікацію ?

Як і прогнозувалося, на матч з «Андерлехтом» опустився нижче Віктор Коваленко, на позиції під нападником діяв Едуардо.

По перерві жвавіше заграв “Андерлехт”. Удари Дефура і Прета заставили Андрія Пятова продемонструвати всю свою майстерність. Вже ближче до середини тайму Ачемпонгу вдалося замкнути подачу від Конте і забити важливий гол на виїзді. Та за десять хвилин до завершення зустрічі Едуардо, після подачі з кутового, головою пробив точно під поперечку і поставив фінальну крапку у першому протистоянні цих команд.

Едуардо і БернардЕдуардо і Бернард

Таким чином, “Шахтар” здобуває важливу перемогу перед матчем-відповіддю, який відбудеться наступного тижня в Брюсселі.

ФК “Шахтар” Україна – ФК “Андерлехт” Бельгія 3-1

Голи: Тайсон, 21, Кучер, 24, Едуардо, 79 – Ачемпонг, 68

ФК “Шахтар”: Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі, Малишев, Коваленко, Едуардо, Марлос, Тайсон, Феррейра.

Головний тренер – Мірча Луческу

ФК “Андерлехт”: Прото, Нахар, Мбоджи, Нейтнік, Дешахт, Суарес, Баджи, Дефур, Ачемпонг, Прат, Окака