Шахтар поступається Реалу в юнацькій Лізі чемпіонів

Перегравши в попередньому турі юнацької Ліги чемпіонів «Мальме» (3-1), академіки «Шахтаря» з чотирма заліковими пунктами залишили за собою шанси на вихід із відбіркової групи.

25 листопада в місті Моршин на стадіоні «Медик» юних «гірників» чекала гра всього групового етапу проти лідера – мадридського «Реалу».

В першому турі дев’ятнадцятирічні футболісти «вершкових» відвантажили у воріта доннечан чотири сухих м’ячі.

Вже на 9 хвилині  даного протистояння мадридці Лацо і Майораль обігрались між собою і останній завдавав удару по воротах. З пострілом Майораля Романов впорався, але на добиванні першим був Цедрес, який відправив м’яча у сітку. Зрівняти рахунок у зустрічі «Шахтарю» вдалося на 23-ій хвилині: Олександр Зубков вивалився на побачення з воротарем «вершкових» і пробив точно в «будиночок» Луці Зідану. 1-1.

На фото - Олександр Борячук після забитого м'яча
На фото – Олександр Борячук після забитого м’яча

Не довго прийшлось радіти академікам доннечан, вже через декілька миттєвостей Лацо накрутив захист помаранчево-чорних і відправив шкіряну сферу точно в кут воріт. 1-2. За мінімальної переваги «королівського клубу» команди вирушили на перерву.

На 59-ій хвилині другої половини гри Лацо замкнув передачу з правого флангу і збільшив перевагу «Реалу» до двох м’ячів. Відповісти юним «гірникам» вдалося всередині тайму: Арабідзе вивів на побачення  з голкіпером Борячука і останній з гострого кута елегантно перекинув свого опонента. 2-3. Згодом той таки Борячук міг зрівнювати рахунок, але у найвідповідальніший момент пробив повз рамку воріт. Вже в наступній атаці Крістіан Цедрес  робить те, що хвилиною раніше не вдалося нападнику «Шахтаря» 2-4. Надалі юні футболісти доннечан відверто «посипалися» і пропустили ще двічі: спершу Цедрес організував атаку і сам її результативно завершив, а пізніше Майораль поставив фінальну крапку у цьому протистоянні. 2-6.

На фото - Георгі Арбадзе (Шахтар) веде боротьбу проти
На фото – Георгі Арбадзе (“Шахтар”) веде боротьбу проти Матіаса Родрігеса (“Реал”)

Таким чином, дев’ятнадцятирічні футболісти “Шахтаря”  не зможуть повторити успіх, який стався з ними минулого року – вихід у фінал турніру. Останній тур групового етапу проти ПСЖ стане для донецьких юнаків формальністю.

«Шахтар (U-19)» (Україна) – «Реал (U-19)» (Іспанія) 2-6

Голи: Зубков, 23, Борячук, 73 – Цедрес, 9, 79, 81, Лацо, 26, Майораль, 86.

«Шахтар» (Україна): Романов, Грачов, Сеницький, Матвієнко, Коробенко, Арабідзе, Піхальонок (Топалов, 63), Борячук, Зубков, Якимець, Шевченко.

Головний тренер – Сергій Ковальов.

«Реал» (Іспанія): Зідан, Алекс Мартін (Моліна, 46), Фідальго, Цедрес, Фебас (Оскар, 62), Майораль, Лацо, Хакімі, Грау, Матіас Родрігес, Ману.