“Шахтар” розгромив “Динамо” з Великоднім присмаком. Фото

1 травня на стадіоні «Арена Львів» донецький «Шахтар» в рамках 24 туру «Ліги Парі-Матч» приймав київське «Динамо».

Про принциповість звітного протистояння говорити не приходити. Жаль тільки одне, що даний поєдинок жодним чином не впливає на боротьбу за чемпіонство, тому що минулого тижня «Шахтар» зіграв нічию в Одесі, а «Динамо» в рідних стінах обіграло «Ворсклу» стало недосяжним для «гірників».

Можливо, деяку інтригу в матч додавав результат першого матчу, в якому команда Луческу на НСК «Олімпійський» розбила столичну команда з рахунком 0-3. У тому протистоянні ще був у складі доннечан кращий бомбардир (ще й до сьогодні) української першості Алекс Тейшера, який взимку перебрався до Китаю.

У львівському матчі Мірча Луческу повністю змінив склад у порівняння із грою проти Севільї. В основній обоймі вийшли тільки Степаненко, Малишев та Коваленко. Сергій Ребров, незважаючи на оформлене чемпіонство, довірив місце в складі провіреним бійцям.

Матч розпочався із димової завіси у виконанні ультрас донецького «Шахтаря». Хлопці так надиміли, що заставили Юрія Можаровського компенсувати до основного часу першого тайму аж 6 хвилин. Довгий час команди не могли знайти ключа до воріт один одного. Та на 33-ій хвилині «джокер Луческу» Едуардо запустив шкіряного повз Олександра Шовковського.

DSC_0098

По перерві Сергій Ребров випустив на поле Дерліса Гонсалеса та Віталія Буяльського, які додали барв динамівським атакам. Слід відзначити центр захисту «гірників» Ордець-Кривцов, яких не критикував тільки лінивий, але в цьому матчі вони відіграли показово. Витримавши стартовий штурм столичної команди, доннечани втекли в контр-атаку, які вдало перетворив у гол Велінгтон Нем.

DSC_0137

Через п’ять хвилин Едуардо вдалося засвітити на табло результат першого матчу, а після цього почалось найцікавіше. Ми побачили старе-добре протистояння «Шахтар» – «Динамо». Тарас Степаненко, не стримавши емоції, підбіг до сектора київських вболівальників і показово поцілував емблему «Шахтаря». Після чого здали нерви в Андрія Ярмоленка, який дозволив собі агресивно збити свого партнера по збірній. Команди одразу влаштували патасовку, в результаті якої Ярмоленко, Степаненко та Кучер (був не в грі) отримали червоні картки і пішли обдумувати свої вчинки в роздягальню.

DSC_0168

Згодом сплеск емоцій був вгамований і команди продовжили гру, але забитих голів «Арена Львів» більше не побачили.

Тож, вдруге в цьому сезоні донецький «Шахтар» обігрує чемпіонів України з рахунком 3-0.

Тепер очікуємо на матч в Севільї, де в четвер команда Луческу просто повинна обігрувати місцевий колектив, щоб подарувати Україні другий поспіль фінал Ліги Європи

«Шахтар» Донецьк – «Динамо» Київ 3-0

«Шахтар» Донецьк: Каніболоцький, Кобін, Кривцов, Ордець, Шевчук, Малишев, Степаненко, Нем, Коваленко, Бернард, Едуардо

Головний тренер – Мірча Луческу

«Динамо» Київ:  Шовковський, Даніло Сілва, Антунеш, Велозу, Ярмоленко, Мораєш, Рибалка, Гармаш, Гусєв, Віда, Хачеріді