“Шахтар” створив неймовірний камбек в матчі з “Карпатами”

12 серпня дав свій старт 4 тур української «Ліги Парі-Матч», в якому львівські «Карпати» приймали донецький «Шахтар».

Даний матч можна назвати «битвою за вболівальників», так як «Арена Львів» вже третій рік є  домівкою для «гірників».

Всі, хто в цей день відвідав львівський стадіон, стали свідками справжнього футбольного спектаклю.

Перший гострий момент на 15-ій хвилині створили «гірники» Тайсон та Нем: перший зробив філігранну передачу з правого флангу, а другий з вбивчої позиції пробив повз. Через декілька миттєвостей аргентинський українець Бланко-Лещук відповів тією ж монетою. Вже на 27-ій хвилині нападник зумів домогтися свого і з передачі Павла Ксьонза відкрив рахунок у матчі. Під завершення першої половини гри Амбросій Чачуа змусив впасти в ейфорію місцевих вболівальників, відправивши м’яч вдруге у ворота «Шахтаря», 2-0.

DSC_0068

По перерві на полі замість Нема з’явився Марлос, який значно пожвавив дії «гірників» попереду. Не встиг тайм розпочатися, як вже завдяки удару з-за меж штрафного майданчика у виконанні Тараса Степаненка доннечани відквитали один м’яч. Відчувши в себе сили, гості «не злазили» з воріт «Карпат». На 69-ій юний талант «Шахтаря» Віктор Коваленко відправив м’яча точно у кут Підківки, 2-2.

DSC_0088

Все йшло до нічиєї. Однак, за дві хвилини до основного часу філігранний удар вдався у Марлоса, який встановив кінцевий результат на користь «Шахтаря».

DSC_0100

Наступний свій матч “Шахтар” зіграє проти турецького “Башакшехіру”, а “Карпати” – проти “Зорі”.

“Карпати” – “Шахтар” – 2-3

Голи: Бланко-Лещук, 27, Чачуа, 37 – Степаненко, 47, Коваленко, 69, Марлос, 88

«Карпати» Львів: Підківка, Ксьонз, Лобай, Нестеров, Костевич, Новотрясов, Чачуа, Худоб’як, Грисьо, Мірошниченко, Бланко-Лещук.

Головний тренер – Сергій Зайцев

«Шахтар» Донецьк: Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі, Степаненко, Фред, Тайсон, Коваленко, Нем, Селезньов.