“Шахтар” вдруге перемагає “Андерлехт” і проходить в наступний етап Ліги Європи

Рівно тиждень тому  на «Арені Львів» донецький «Шахтар» в  першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи приймав брюссельський «Андерлехт». Тоді гра для підопічних Мірчі Луческу складалася чи не найкращим чином. Голи всередині першого тайму у виконанні Тайсона та Олександра Кучера забезпечили «гірникам» хороший гандикап, але в другій половині гри Ашемпонг своїм взяттям воріт дещо «спутав карти» в цьому поєдинку. Напевне, перед першим матчем багато-хто здивувався появі у стартовому складі Едуардо, але саме досвідчений бразило-хорват ,після подачі з кутового, забезпечив доннечанам комфортний рахунок перед матчем у Бельгії.

Протистояння на «Констант Ванден Сток» нагадувало матч-відповідь «Шахтаря» на попередній стадії турніру із «Шальке-04»: «гірники» віддали ініціативу своїм візаві і намагалися діяти на контр-атаках. Однак, в порівнянні із грою у Гільзеркірхені, команди створили в першому таймі обмаль моментів. Мбоджи, в одному з нечисленних епізодів, найвище вистрибнув у штрафному майданчику після подачі з кута поля  і головою зумів відправити сферу у сітку, але рефері матчу Антоніо Матеу Лаос зафіксував досить сумнівне порушення правил на Факундо Феррейрі і відмінив взяття воріт.

2344562_w2

Невідомо, про що розмовляв у перерві зі своїми підопічними Беснік Хасі, але старт другого тайму супроводжувався грубими, подекуди «брудними» фолами збоку «Андерлехта». Довгий час команди не могли створити бодай напів-момент біля воріт один одного. Лише на 80-ій хвилині Тайсон з двадцяти метрів запустив м’яча по диво-траекторії і тільки відмінні дії Прото не дозволили залетіти шкіряному у ворота. Згодом на авансцену вийшли центральні захисники обох команд. На 84-ій хвилині Кучер отримав другу жовту картку і завчасно покинув «Констант Ванден Сток», та вже через дві хвилини Мбоджи за неспортивну поведінку склав компанію українському оборонцю у підтрибунному приміщенні. Ближче до завершення матчу Ярослав Ракицький «зарядив свою гармату» зі штрафного удару, але і в цьому моменті Прото був на висоті. Коли секундна стрілка арбітра робила останній оберт перед фінальним свистком, Едуардо, який за дві хвилини до того замінив на футбольному полі Марлоса, вийшов на ударну позицію і запустив м’яча точно поміж ніг бельгійському кіперу. 0-1.

2344558_w2

Тож, як і тиждень тому, «Шахтар» вдруге перемагає бельгійський «Андерлехт» і очікує суперника в ¼ фіналу Ліги Європи.

Нагадаємо, що жеребкування другого за престижністю європейського футбольного турніру відбудеться завтра о 14:00 на телеканалі «Футбол 1»