“Шахтар” вдруге за тиждень перемагає “Ворсклу”

6 березня на стадіоні Арена Львів зустрічалися донецький «Шахтар» та полтавська «Ворскла»

На минулому тижні команди зустрічалися в Полтаві в рамках Кубка України. Тоді підопічні Мірчі Луческу вдалося вщент розбити своїх сьогоднішніх візаві. 0-4.

Матч у Львові, як і очікувалось, гостріше розпочали саме «гірники». Вже на 9-ій хвилині капітан доннечан філігранно зі стандарту відправив м’яч у сітку. За десять хвилин до завершення першого тайму «Шахтар» прогавив  стрімку контр-атаку «ворсклян», яку точним ударом завершив Артем Громов.

На старті другої половини гри Тайсон, після скидки головою від Малишева вивів свою команду вперед. Під завісу зустрічі Едуардо відгукнувся на простріл від Тайсона і встановив остаточний рахунок в зустрічі. 1-1.

Таким чином, «Шахтар» вдруге за декілька днів перемагає «Ворсклу». Підопічні Луческу наздоганяють динамівців з Києва, які протягом доби очолювали турнірну таблицю УПЛ.

“Шахтар” Донецьк – “Ворскла” Полтава 3-1

«Шахтар» Донецьк: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаілі, Степаненко, Малишев, Коваленко, Тайсон, Марлос (Нем,69) , Феррейра (Бернард, 75)

Головний тренер – Мірча Луческу

«Ворскла» Полтава: Ткаченко, Сімінін, Даллку, Скляр (Довгий, 54), Громов, Ткачук, Коломоєць (Баранник, 86), Пердута, Дитатьєв, Хльобас (Сапай, 89), Ребенок.