“Шахтар” – володар Кубка України 2015/16

21 травня на «Арені Львів» відбувався фінальний матч Кубка України між луганською «Зорею» та донецьким «Шахтарем».

«Гірники» за вихід до фіналу змагалися з «Олександрією», яку за підсумком двох матчів здолали з рахунком 3-1 (1-1, 2-0). Луганчани після мінімальної виїзної поразки зуміли в Запоріжжі відіграти один м’яч, а на останній хвилині поєдинку Андрій Тотовицький подарував «Зорі» путівку на фінальний матч до Львова.

Львів цього року вперше в історії приймав фінальний матч національного Кубка. Точилось чимало розмов відносно доцільності проведення матчу у Місті Лева, так як львів’яни за останній рік побачили «Реал», «ПСЖ», «Севілью» та інших. Однак, 21 тисяча вболівальників показала, що Львів футболом ще «не наївся».

Перший тайм пройшов з поперемінним успіхом обох з команд. Все йшло до того, що команди підуть відпочивати за нічийного  рахунку, та під завісу першого тайму Гладкому вдалося замкнути подачу після розіграшу з кутового.

sfootball-0091

Старт другої половини гри був за «Зорею». Тотовицький, який по перерві змінив Петряка додав фарб атакам луганчан. Витримавши стартові потуги «Зорі», команда Луческу забила вдруге. Олександр Гладкий був найпрудкішим у карному майданчику і довів тренеру, що недарма довірив йому місце в стартовому складі.

sfootball-0102

Після цього «гірники» грали від оборони і довели матч до логічної перемоги.

Тож донецький «Шахтар» вдесяте у своїй історії завоював Кубок України.

Під час нагородження помаранчево-чорні одягнули пам’ятні футболки із надписом: «Спасибо Мистер», напевне, це все, епоха Луческу у «Шахтарі» підійшла до свого логічного завершення. Мірча на післяматчевій прес-конференції попрощався сказав, що попрощався з команду і йде з неї переможцем.

sfootball-0185

Відверто, навіть не віриться, що румунський фахівець покидає донецьку команду. Можливо це старто нового «Шахтаря», «Шахтаря» без Луческу. Хто замінить румуна чи все-таки він передумає ? Нам залишається тільки чекати.