Шахтар впевнено обіграв Волинь. Фото

Донецький «Шахтар» в 9-тому турі Ліги Парі-Матч на «Арені Львів» обіграв луцьку «Волинь» – 3:0.

Перемогу господарям поля принесли влучні удари Ордеця, Борячука, а також автогол Кичака.

Перший тайм був повністю за “Шахтарем”. “Гірники” завдали 11 ударів по воротах Артема Кичака, тоді як у “Волині” цей показник дорівнював нулю. З пострілами Тайсона, Степаненка і Феррейри голкіпер гостей впорався. Ще одного разу його підстрахувала поперечина. Але на 41-ій хвилині волинянам довелося капітулювати. Бутко гостро прострелив із правого флангу, а Кичак невдало зіграв на перехопленні, зрізавши м’яч у власні ворота.

dsc_0079

Після перерви поєдинок продовжився у тому ж руслі. Феррейра марнував моменти, проте забив Ордець, чим зняв усі питання щодо переможця цієї дуелі (якщо вони існували в принципі).

dsc_0095

Ну а окрасою всього поєдинку став гол молодого Андрія Борячука, який замінив Феррейру і реалізував перший же свій удар, ефектно переправивши м’яч п’ятою у ворота – 3:0.

dsc_0104

Чергові три очки дозволяють “Шахтарю” комфортно почуватися на самісінькій вершині турнірної таблиці. У “гірників” – 25 очок, що на 6 більше, ніж у “Динамо”. “Волинь” – передостання (5 очок).

«Шахтар» Донецьк – «Волинь» Луцьк 3-0

Голи: Кичак, 41 (аг), Ордець, 60, Борячук, 78

«Шахтар» Донецьк: Пятов, Бутко, Кучер, Ордець, Ісмаілі, Степаненко, Малишев, Бернард, Тайсон, Коваленко, Феррейра.

Головний тренер – Паулу Фонсека

«Волинь» Луцьк: Кичак, Романюк, Логінов, Шаповал, Мелинишин, Герасимюк, Мемешев, Хомченко, Дудик, Деда, Петров.