“Шахтар” вщент розбиває “Металіст” в стартовому матчі УПЛ

1 квітня на «Арені Львів» донецький «Шахтар»  в рамках 20-го туру української «Ліги Парі-Матч» приймав харківський «Металіст».

DSC_0042

Ще два роки тому дане протистояння проходило під грифом «ТОП-матч», але ,зважаючи на скрутне положення в стані харків’ян, на сьогодні саме «Шахтар» був фаворитом у цьому поєдинку.

«Гірники»  під час короткої паузи на ігри збірних зуміли провести матч-відповідь Кубка України з полтавською «Ворсклою», з якою зустрічалися вже третій раз за останній місяць. Завдяки дублю Хльобаса ворскляни перемогли доннечан, але, як зазначив тренер полтавчан Василь Сачко, його команда вибула з турніру ще в першому матчі, коли програла 0-4.

Колектив Севідова останній час відверто лихоманить. Після зимової перерви харків’яни розбили вщент «Волинь» (3-0), а в наступних двох матчах поступилися «Говерлі» (1-0)  та «Ворсклі» (0-3).

Матч-відкриття 20-го туру гостріше розпочали номінальні господарі. Спочатку Марлос влучив у стійку, а згодом бразилець вивіреною передачею знайшов Тайсона, який відзначився черговим забитим м’ячем.

DSC_0065

«Металіст» в одній з небагатьох атак у першому таймі зумів відновити паритет: Корнєв з декількох метрів розстріляв ворота Андрія Пятова. Всередині тайму Ісмаілі і Феррейра протягом чотирьох хвилин підтвердили перевагу на футбольному полі у забиті м’ячі.

Другий тайм був повністю бенефісом підопічних Луческу. Спочатку Тайсон двічі засмутив Ільющенкова. Надалі Марлос, Едуардо і Бернард встановили кінцевий розгром колективу з Харкова.

DSC_0133

ФК “Шахтар” Донецьк – ФК “Металіст” Харків

Голи: Тайсон, 6, 54, 57, Ісмаілі, 27, Феррейра, 31, Марлос, 67, Едуардо, 86, Бернард, 89 – Корнєв, 16

ФК «Шахтар» Донецьк: Пятов, Срна, Ісмаілі, Кривцов, Ордець, Степаненко (Дентіньо, 46), Малишев, Коваленко (Бернард, 46), Тайсон, Марлос, Феррейра

Головний тренер – Мірча Луческу

ФК «Металіст» Харків: Ільющенков, Зубейко, Полянський, Даценко, Бобко, Касьянов, Ралюченко (Рижук, 60), Третьяков (Барилко, 63), Соболь, Прийомов, Корнєв (Синиця, 66)