“Шахтар” здолав “Олімпік” і продовжує гонитву за “Динамо”. Фото

17 квітня донецький «Шахтар» в рамках 22-го туру «Ліги Парі-Матч» приймав «Олімпік».

Після перемоги на минулому тижні в матчі-відповіді Ліги Європи від Браги (4-0), Мірча Луческу дав відпочинок одразу ряду провідних гравців. Чи не вперше в ролі капітана вивів свою команду на поле Тарас Степаненко, який, до слова, був визнаний кращим гравцем звітного матчу.

DSC_0483

Перший тайм в актив собі можуть записати «олімпіки». Вони зуміли нав’язати свою гру більш іменитим доннечанам. Проте чи не єдиний момент в першій половині гри створили «гірники»: Бернард з-за меж штрафного майданчика поцілив в поперечку.

DSC_0416

В одній з перших атак в другому таймі Нем запустив сферу по недосяжній для Махарадзе траекторії. 1-0. Надалі гості дещо оголили свої тили і дали достатньо простору для атак «Шахтар». Саме цей простір обожнюють Марлос та Тайсон, які з’явилися ближче до завершення гри. На 83-ій хвилині захисник «Олімпіка» збив Дентіньо в штрафному майданчику за що Олександр Дердо призначив пенальті.  Марлос з одинадцятиметрової позначки був влучним.

DSC_0458

За хвилину до завершення основного часу «джокер Луческу» – Едуардо встановив кінцевий рахунок у матчі. 3-0

Тож «донецьке дербі» на «Арені  Львів» завершилось на користь «Шахтаря».

«Гірники» й надалі продовжують погоню за київськими «динамівцями», з якими вони проведуть наступну гру на «Арені Львів», а за декілька днів до того в рамках ½ фіналу приймуть андалуську «Севілью».

“Шахтар” Донецьк – “Олімпік” Донецьк 3-0

Голи: Нем ,46,  Марлос (п), 83, Едуардо, 89

«Шахтар» Донецьк: Пятов, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко, Малишев, Нем, Дентіньо, Бернард, Гладкий

Головний тренер – Мірча Луческу

«Олімпік» Донецьк: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Огіря, Гошкодеря, Моха, Поступаленко, Матяж, Немчанінов, Петров, Танчик