Шедевр у виконанні Білінського приносить Лисовичам перемогу. Фото

Слідом за «Миртюками» та «Ураганом» на миртюківський стадіон вийшли «Лисовичі» та сихівська «Галичина».

Вже після стартових турів цьогорічного Чемпіонату всі говорили, що поєдинки між цими командами повинні стати культовими. Дані слова повністю справдилися. Лідеру групи в жодному матчі із «Галичиною» не прийшлось легко. Відносно гри у Сихові, то, за словами очевидців, «Лисовичі» взагалі могли там програти.

Як і прогнозували самі гравців лисовицької команди, в другому колі їм прийдеться вкрай важко. Відсутність Івана Гнатика і Геннадія Галіва суттєво вплинули на малюнок гри «Лисович». Старань новачків Форкуци та Лико поки що не вистачає, щоб впевнено почувати себе в кожній грі. Можливо, єдине що наразі втішає лисовицького тренера, то це повернення в ряди рідної команди Романа Білінського, який в даній грі хоч і показав свій клас, але відчувалося, що колишнього порозуміння з партнерами у Романа не вистачає.

Щодо гри, то вона проходила інтенсивніше, ніж в поєдинку між Миртюками та Станковом. «Лисовичі» доволі сміло розпочали, але саме Сихів першим мав шансів відзначитися: Мар’ян Іванків прорвався лівим флангом і прокинув шкіряного повз голкіпера, але м’яч по-зрадницьки розминувся із стійкою. Такий момент опустив «Лисовичі» з «неба на землю» і їм вдалося відкрити рахунок у матчі. Тарас Щербан виконав сольний прохід і прострілив вздовж штрафного майданчика, де Ігор Лико холоднокровно розібрався із захисниками і відправив сферу у ворота. Та вже через 3 хвилини сихівчанину Назару Гнидину вдалося відновити паритет в рахунку.

DSC_0052

Надалі команди перейшли на позиційні атаки і гостроти поблизу обох воріт було обмаль. Коли вже рефері тягнувся за свистком, щоб сповістити про завершення першої половини гри, Денис Кушина відзначився своїм черговим забитим м’ячем. Лівий хав «Лисович» змістився зі свого флангу і невідпорно пробив, як не тягнувся голкіпер «Галичини» за м’ячем, але даний удар виявився з розряду тих, як не беруться, 2-1.

Невідомо, що сталося в роздягальні лисовицької команди під час перерви, але на другий тайм на поле не вийшли лідер захисту Тарас Яців та кращий нападник команди Денис Кушина. Саме ці заміни стали наслідком того, що надалі відбувалося на футбольному полі.

«Галичину» на старті другого тайму було не спинити. Вони ледь не щохвилини створювали моменти біля воріт господарів. Лише вдача та відмінні дії в рамці Івана Форкуци дозволяли «Лисовичам» до 68-ї хвилини не пропустити. Саме 68-а стала тріумфальною для Сихова, коли Назар Гнидин опинився найпрудкішим у штрафному майданчику та відправив м’яча у сітку, записавши у свій актив дубль. Згодом на полі з’явився лисовицький «Джокер» Ігор Щербій, який зумів повести команду за собою і перевести гру на половину поля «Галичини». Все йшло до нічиєї, але ближче до завершення матчу господарям вдалося вирвати перемогу: Роман Білінський ударом «боковими ножицями» з-за меж штрафного майданчика точно під стійку воріт Сихова, змусив схопитися за голову всіх присутніх, які були в той час на стадіоні в Миртюках, 3-2.

DSC_0064

Багато вболівальників після гри говорили, що логічним результатом була б нічия, але саме в таких матчах показується воля до перемоги, яка в цей день була більшою в «Лисович»

“Лисовичі” – “Галичина” Сихів 3-2

Голи: Лико, 14, Кушина, 45, Білінський, 83 – Гнидин, 17, 68