“Скала” декласована на рідному стадіоні

В шостому турі Чемпіонату України у Першій лізі суперником “Скали” став добре знайомий минулорічний суперник із другої ліги – чернівецька “Буковина”.

Вже на 5 хвилині зустрічі стрияни мали можливість відкрити рахунок у матчі, проте Тарас Максимович пробив вище воріт. Відповідь чернівецького колективу не забарались: на 9 хвилині після розстрілу від Сергія Раци рятувати свою команду довелось Роману Геричу, який прекрасно зіграв у даному епізоді. Все ж “Буковина” була ближчою до забитого м’яча і на 20 хвилині зустрічі Тарас Сивка та Олександр Темерівський розіграли на куті штрафного і останній ударом у ближній кут відкрив рахунок у матчі.

DSC_0024

За десять хвилин до завершення основного часу першого тайму Олег Квич пройшов двох захисників “Буковини”, але його удар був заблокований, а добивання збоку Роланда Білала було невлучне. Ближче до кінця тайму стрияни могли знову забити, але в метушні у штрафній вони вгледіли руку у чернівецького футболіста, проте суддя міг тільки розвести руками. Все ж під завісу тайму “Буковина” збільшила свою перевагу. Після подачі зі штрафного Роман Герич помилився на виході й Сергію  Раці залишалось лише поставити ногу.

DSC_0033

Також варто відзначити момент, який створили гравці “Буковини” на 70 хвилині зустрічі. Півзахисник Дмитро Скоблов майстерно закинув шкіряну кулю у штрафний майданчик суперника, однак Тарас Сивка влучити у ворота не зміг. А на 81 хвилині гри третій гол у матчі забив Євген Немтінов, який спокійно влучив у дальній кут воріт. Все ж другий тайм підопічним Василя Малика було важко нав’язати будь-яку боротьбу супернику, адже через травми Владислава Клименка та Роланда Білала стрияни догравали матч в 9-ох.

DSC_0042

“Скала” на власному полі поступається 0-3. Це третій домашній матч в сезоні, коли команда зі Стрия не забиває перед своїми вболівальниками.

“Скала” Стрий – “Буковина” Чернівці 0-3

Голи: Темерівський (20), Раца (45+2), Немтінов (81).

“Скала”: Герич, Бондаренко, Максимович, Скакун (Шваб, 40), Клименко, Білала, Цюцюра, Стасюк, Білоус, Квич (Пришнівський, 46), Кміть (Боровик, 46).

Головний тренер – Василь Малик.

“Буковина”: Філіпенко, Тєрєхов, Найко, Темерівський, Перін (Бугай, 71), Немтінов, Скоблов (Дорош, 73), Сніжко, Раца, Бойчук, Сивка (Осадчий, 83).