“Скала” поступається аутсайдеру Другої ліги

2 квітня стартувала весняна частина чемпіонату серед команд Другої ліги.

Стрийська “Скала” в рамках 17-го туру приймала білоцерківський “Арсенал”

DSC_0028

У зимове міжсезоння «малиново-зелені» зуміли потішити своїх вболівальників виграним трофеєм – Кубком Юста, який стрияни завоювали другий рік поспіль.

Відносно ситуації у турнірній таблиці Другої ліги сьогоднішніх опонентів, то вона діаметрально протилежна: «Скала» посідала третю сходинку, а «Арсенал» завершив перше коло ледь не на «дні» чемпіонату.

Одразу з перших хвилин стало помітно, що «каноніри» віддали територіальну перевагу на футбольному полі і зробили ставку на контр-атаки. Всередині тайму це дало свої плоди, але за стрийську команду зіграв арбітр, просигналізувавши про положення поза грою. Відносно «Скали», то завершення атак у стриян відверто розчарувало. Рябушко, Скакун та Квич намагалися нестандартно діяти поблизу воріт «Арсеналу», але за це лише отримували несхвальні вигуки від Василя Малика.  Єдиним чим запам’яталися «малиново-зелені» – ударом під поперечку всередині тайму.

Старт другої половини гри краще розпочали саме господарі, але через десять хвилин пенальті у свої ворота «привіз» Денис Завгородній, яке опоненти стриян реалізували без особливих зусиль. Після пропущеного м’яча команда Малика створили ряд хороших моментів і в одному з яких зуміла відновити паритет: Віталій Рябушко вдало замкнув дальню штангу після подачі з кутового.

DSC_0079

Відчувалося, що якщо стрияни ще дещо додадуть, то друге взяття воріт не за горами. Провівши активну десятихвилинку, господарі дещо здали оберти і тут, немов пружина, вистрілив «Арсенал» двома забити м’ячами.

DSC_0069

Надалі «малиново-зелені» намагалися переломити хід зустрічі, навіть відправили в центр нападу височенного Віталія Бондаренка, але всі закидання на нього розбивались об захист білоцерківців на чолі з Харісоном Омоко. На 90+3 Олегу Квичу вдався сольний прохід і «збірник» стриян встановив кінцевий рахунок у матчі 2-3.

Отож, «каноніри» з Білої Церкви набирають всього своє 11 очко і залишаються на передостанньому місці в таблиці. «Скалу» ж «підпирають» знизу ряд команд на чолі з чернівецькою «Буковиною», яка на виїзді обіграла одного з претендентів на підвищення у класі – рівненський «Верес».

У наступному турі стриянам доведеться проїхати ледь не половину України, щоб помірятися силами з «Енергією» з Нової Каховки.