“Скала” розбиває “Реал Фарму” і продовжує боротьбу за Першу лігу. ФОТО

27 травня на стадіоні «Сокіл», що у Стрию, місцева «Скала» проводила останній домашній матч сезону, в якому їхнім суперником став «Реал Фарма»

Два тижні тому малиново-зелені не зуміли обіграти у рідних стінах лідера першості «Колос» з селища Ковалівки (0-1), а в попередньому турі на останніх хвилинах втратили перемогу у Херсоні проти «Кристала» (2-2).

Президент нашої команди Микола Кміть завжди наголошував: «Основне завдання «Скали» – вихід у Першу лігу». Цього сезону стрияни як ніколи наблизились до своєї цілі, але непотрібні втрати очок дещо відкинули малиново-зелених від заповітної трійки.

Боротьбу за підвищення у класі «Скала» веде із «Інгульцем» та «Буковиною», в яких до цього матчу було 47 та 45 пунктів відповідно. У стриян ж було 43.

«Реал Фарма» вже декілька років був один із найважчих суперників «Скали» у Другій лізі. Зараз навіть важко пригадати, коли до звітного матчу стрияни перемагали «фармацевтів». Тому підопічні Василя Малика в цьому матчі мали подвійну мотивацію.

Одразу з перших хвилин малиново-зелені показали, хто в Стрию господар. Ударам Цюцюри з гри та Скакуна зі штрафного не вистачило буквально декілька сантиметрів, щоб влучити у рамку. Однак, вже через декілька миттєвостей майстер стандартних положень Дмитро Скакун зумів відкрити рахунок у матчі. Після взяття воріт, як це не дивно, «Скала» ще більше додала і той таки Скакун замкнув простріл з правого флангу і записав у свій актив дубль.

DSC_0038

Довгий час місцеві вболівальники не бачили забитих м’ячів від Віталія Рябушка, який під всередині тайму повернув своє гольове чуття і запалив на табло 3-0. Що цікаво, то наш прямий конкурент за вихід у Першу лігу «Інгулець» Петрове в ту ж хвилину горів з таким ж рахунком. Ще до перерви стрияни забили знову зусиллями Цюцюри, але рефері матчу справедливо відмінив взяття воріт через положення поза грою.

На старті другого тайму Василь Цюцюра викотився на побачення з голкіпером фармацевтів і встановив, як вже потім виясниться, кінцевий рахунок у матчі.

DSC_0065

Тож «Скала» до останнього туру буде боротися за підвищення у класі, тому що «Інгулець» поступився «Арсеналу-Київ» з рахунком 3-1, а чернівецька «Буковина» з «Кременем» голів не забивали.

Інтрига у Другій лізі досягнула свого апогею. Одразу три команди боряться за перехідні матчі у Першу лігу. «Інгулець» та «Скала» гратимуть між собою, а от «Буковина» поїде в гості до невмотивованого «Колоса». Перемога стриян чи «Інгульця» 100% забезпечить їм перехідні матчі, а от чернівчани сподіватимуться на нічию у нашому матчі і перемогу у Ковалівці.

Тому в середу 1 червня тримаємо кулачки за нашу команду, тому що Стрий вже давно заслужив на Першу лігу.