“Скала” вдруге не може переграти “Арсенал”: На цей раз київський. Фото

16 квітня в рамках 19-го туру чемпіонату України серед команд Другої Ліги стрийська “Скала” приймала “Арсенал-Київ”

DSC_0278

Старт весняної частини стрияни розпочали з домашньої поразки від інших «канонірів» – «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви (2-3). Минулого тижня малиново-зелені на виїзді здолали «Еніргію» з Нової Каховки (0-1) і дещо зміцнили свої позиції в турнірній таблиці.

Вперше місцеві вболівальники побачили в основному складі команди Роланда Білалу, який в звітному поєдинку добряче «потріпав нерви» київським захисникам.

DSC_0341

Перший гольовий момент зумів створити Валерій Бондаренко.  Стовпу оборони стриян вдалося навіть відправити м’яч у сітку воріт «Арсенала», але рефері матчу просигналізував про положення поза грою.

Загалом перший тайм проходив під акомпанемент господарів. Рябушко та Пришнівський раз по раз розганяли стрийські атаки і помітно виділялися на футбольному полі. Відверто розчарував  Дмитро Скакун, який в останні сезони став лідером «Скали», а в матчі з «Арсеналом» його влучні дії можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Другу половину гри, як і очікувалось, розпочали краще футболісти «Скали». Невтомний Рябушко з 20-ти метрів потужним ударом влучив в стійку, а вже згодом з гострого кута намагався закрутити шкіряного у ворота, але дещо перестарався. Всередині тайму гравець гостей заробив друге попередження і побачив перед собою червоне світло. Здавалося, що все в цьому матчі за «Скалою», але після вилучення «Арсенал» заграв дуже компактно і зумів нівелювати своїми діями втрату одного гравця. Квич та Маляренко, які з’явилися у другому таймі, мало-що змінили у ході гри. Слід віддати належне і гостям стадіону «Сокіл», відсидівшись в обороні, «каноніри» на компенсованих арбітром хвилинах могли вивести зі Стрия три залікові пункти, але в потрібний момент кіпера малиново-зелених підстрахувала стійка.

DSC_0311

Тож «Скала» вже другий матч поспіль не може виграти на своєму домашньому стадіоні.

На даний час підопічні Василя Малика посідають  другу сходинку чемпіонату  з 36 очками, але після двох втрат очок за стриянами назбирався немаленький пелотон, який теж ставить перед собою завдання підвищитись у класі.

В наступному турі стрияни відправляться в Горностаївку, де «схрестять зброю» із місцевим «Миром».

На «Сокіл» місцева команда повернеться аж  14 травня. До Стрия завітає лідер Другої Ліги – «Колос» з Ковалівки.