“Скала” здобуває першу домашню перемогу в сезоні. Фото

8 вересня на стрийському стадіоні «Сокіл» місцева «Скала» в рамках 8-го туру Першої ліги України приймала ФК «Тернопіль».

DSC_0085

У попередніх домашніх матчах малиново-зелені не те, що не перемагали, але й взагалі не забили жодного м’яча. Сухі нічиї з «Миколаєвом» та «Черкаським Дніпром» ще десь можна зрозуміти, але 0-3 від «Буковини» не розчарували лише байдужого. Прекрасний шанс реабілітуватись перед власними вболівальниками «Скала» отримали у 8-му турі, коли у гості завітав «Тернопіль» – остання команда Першої ліги.

Нагадаємо, що обидва колективи вже зустрічалися між собою в рамках Кубка України, в якому сильнішими були тернополяни (1-0).

Не міг допомогти «Скалі» у звітному матчі лідер захисту Валерій Бондаренко, який отримав червону картку у попередньому турі із «Вересом» (2-1), тож в центрі захисту у матчі з «Тернополем» була зв’язка Антонів-Максимович.

Щодо гри, то перший тайм видався повністю провальним для стриян. «Тернопіль» розумів, що лише гра другим номером може принести їм позитивний результат і вони віддали ініціативу господарям, з якою вони в першій 45-тихвилинці не впоралися. Остання команда Першої ліги, відсидівшись в обороні, непогано виходила в контратаки, але на завершальній стадії її підводила точність.

Стартові хвилини другої половини гри були за господарями. На 52-ій хвилині Володимир Шваб зробив сольний прохід лівим флангом і виконав простріл штрафний майданчик, який дальній штанзі вдало замкнув Дмитро Скакун, забивши свій дебютний м’яч в цьогорічному розіграші Першої ліги.

DSC_0106

Малиново-зелені повірили у власні сили і нарощували натиск на ворота «Тернополя», але кримезні захисники тернополян діяли безпомилково. Ключовий епізод в матчі стався на 74-ій хвилині, в якому Ігор Вонс сфолив на Василю Цюцюрі і, отримавши другу жовту карту, залишив свою команду в меншості.

DSC_0123

Невідомо, що відбувалося в головах стриян, але складалося таке відчуття, що саме «Скала» втратила одного гравця, а не «Тернопіль». Гостям в останні хвилини вдалося створити більше, ніж за всю гру. Спочатку тернопільський нападник не влучив у ворота з вбивчої позиції, а в наступних моментах Роман Герич в неймовірних стрибках не дозволяв шкіряному перетнути лінію воріт.

Тож «Скала», нарешті, здобуває першу домашню перемогу. Результат в цьому випадку найважливіший, але гра малиново-зелених все ще бажає кращого.

“Скала” (Стрий) – ФК “Тернопіль” – 1-0

Голи: Скакун, 52

Вилучення: Вонс, 74

“Скала”: Герич, Стасишин, Максимович, Скакун (Бровко, 82), Клименко, Рябушко (Квич, 89), Цюцюра, Стасюк, Антонів, Шваб, Боровик (Пришнівський, 46)

“Тернопіль”: Мирний, Скидан, Курило-к, Соколовський (Полянчук, 82), Бабич, Клекот, Шаповалов (Богданов, 60), Вонс, Гевлич, Кривий (Солонинко, 60), Шевчук