Скала здобуває важливі 3 очки у матчі з «Гірником». Фото

8 жовтня стрийська «Скала» в рамках 13 туру Першої Ліги України приймала одного з аутсайдерів чемпіонату – «Гірник-Спорт» із міста Горішні Плавні.

Головний тренер у цьому матчі вибрав на гру доволі незвичний склад, в якому знайшлось місце новачкам малиново-зеленим – Любомиру Білоусу та Ігорю Бровку.

«Скала» доволі швидко взяла ситуацію під свій контроль і уже на 7 хвилині після розіграшу кутового м’яча покружляв у штрафній і Віталій Бондаренко ударом у верхній кут відкрив рахунок у зустрічі.

dsc_0012

До середини першого тайму стрияни забили вдруге: Василь Цюцюра прорвався правим флангом і віддав поперечну передачу, яку замкнув Дмитро Скакун.

dsc_0028

Все ж своїм голом на 36 хвилині зуміли відзначитись й гірники. Володимир Корольков виконав подачу зі штрафного й Кірієнко вигравши другий поверх, скоротив відставання у зустрічі. Проте, ненадовго. Уже через 2 хвилини Дмитро Скакун лівим флангом пройшов до штрафної, трохи змістившись в центр, ударом у ближній кут зробив рахунок 3-1 на користь господарів.

dsc_0042

Другий тайм краще розпочали гості. На 48 хвилині Кірієнко Моісеєнко пробив по воротах після прострілу, але Любомир Білоус з самої лінії вибив м’яч подалі від воріт. Все ж свого «Гірник-Спорт» досяг і на 51 хвилині Кірієнко першим опинився на добиванні й розстріляв ворота Романа Герича. Все ж стрияни до кінця тайму могли як втратити перемогу, так і збільшити перевагу. Проте, ні моменти Скакуна, ні Цюцюри нічим небезпечним не завершувались.

«Скала» – «Гірник-Спорт» 3-2

Голи: Бондаренко, 7, Скакун, 23, 38 – Кірієнко, 36, 51

«Скала»: Герич, Подоляк, Бондаренко, Максимович, Скакун, Клименко, Цюцюра, Білий, Білоус, Шваб, Бровко.

Головний тренер – Василь Малик

«Гірник-Спорт»: Ситников, Пернацький, Малєй, Моісеєнко, Яворський, Гарбар, Бобак, Павлик, Корольков, Крапивний, Кірієнко