“Сокіл” знову грає внічию

25 квітня, в рамках 2-го туру Першої Ліги(Група Б) угерський «Сокіл» на своєму стадіоні приймав гостей з «Городка».

«Городок» доволі швидко ввійшов у гру і уже на тринадцятій хвилині нападник гостей пройшов по лівому краю і на силу вистрілив у ближній кут. Воротар «Сокола» Тарас Петрушка помилився у цій ситуації, адже ближній – кут воротаря. Після цього угерські футболісти більше тримали м’яч, але попереду в них майже нічого не виходило. На 30-тій хвилині нападник «Городка» хорошим ударом міг збільшити перевагу своїй команди, але у цій ситуації голкіпер господарів витягнув м’яч з-під поперечки. Кількома хвилинами пізніше команда з Угерська створила перший справді небезпечний епізод: Богдан Вітрів промчав правим флангом і прострілив на Олега Бицка, який спокійно пробив по воротах, але перекладина врятувала ФК «Городок» від пропущеного м’яча.

Другий тайм відбувався під серйозним тиском воріт “Городка” у виконанні “Сокола”. В середині тайму Андрій Курилишин прибрав двох захисників і ударом у дальній кут зрівняв рахунок у матчі. Після цього угерська команда створювала небезпеку, нагнітала біля воріт суперника. Найкращим епізодом відзначився Ростислав Великошич. Нападник міг вивести свою команду вперед після удару голову з подачі, проте м`яч пролетів поруч зі стійкою.

Таким чином, угерська команда вдруге поспіль грає внічию 1:1 і посідає 6-те місце в Групі Б.