Сречко Катанец: Хто буде кращим, покаже щастя і удача

Сречко Катанец: Хто буде кращим, покаже щастя і удача

Напередодні матчу з Україною із пресою прийшов поспілкуватися головний тренер національної збірної Словенії Сречко Катанец:

– Чи є якісь сумніви?  Ви вже дослідили суперника? Чи є якісь переживання ?

– Немає сумнівів, немає переживань. Адреналін дає своє, як мені так і хлопцям. Україна висококваліфікована команда. Ми починаємо на рівних. Хто буде мати більше сміливості, той поїде на ЄВРО.

–  Як Ви можете порівняти матч матч 99-го  Україна-Словенія і завтрашній ?

– Не хочу це навіть коментувати. Я забув цей матч. Немає зв’язку той матч з грою, яка буде завтра.

– Як ви б зрівняли збірну України з 99-ий і тепер ? Тоді був Шевченко і Ребров, а зараз ?

– Я не хочу порівнювати футбол, який був тоді і зараз. Відповідно, збірна теж змінюється. Українська команда висококласна. Зараз замість Шевченка і Реброва –  є Коноплянка. Ми і вони готові до гри. Завтра лише половина шляху. Хто буде кращим, покаже щастя і удача.

– В 2009 році прем’єр вашої країни Борут Пахор пообіцяв почистити буци збірної. Він цього дотримався. Зараз він є президент. Є якісь обіцянки ?

– Нічого в цьому роді я не читав, тому не в курсі.

– Чи серйозна втрата для Вас Берича ? Ханданович ваша зірка, якого знають в Україні ?

– Ханданович є висококласним воротарем , ми його високо оцінюємо. Його гра і вчинки багато говорять. Стосовно Берича, шкода що його завтра не буде. Це теж вплине на гру.

– Походу відбору ваша команда не раз втрачала очки. Через те вона і не вийшла з другого місця. Чому у вас були такі проблеми і що заважає вашій збірній вигравати в таких матчах ?

– Ми робили багато помилок. Пропускали голи на останніх хвилинах. Таке неможливо передбачити. Якщо будемо демонструвати ту гру, яку демонстрували в тих матчах, то в нас будуть непогані шанси.

Фото – Богдан Заяц

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)