Станків на класі перемагає Завадів

20 вересня в селі Завадів відбувався 15-ий тур Чемпіонату Стрийщини у Другій Лізі, де місцевий Каменяр приймав станківський Ураган.

Минулого тижня станківчани на своєму полі мінімально поступилися команді з Верчан 1-2, а от Завадів у домашньому матчі здолав одного із лідерів Другої Ліги семигинівську Юність 1-0.

Матч між Каменярем та Ураганом розпочався з атак гостей. В одній з яких завадівський захисник поблизу свого карного майданчика збив Василя Паламара. Зі штрафного удару Андрій Дякович завдав більярдного удару і шкіряна сфера транзитом від стійки залетіла у ворота. 0-1.

На 14-ій хвилині зустрічі оборонець Каменяра Андрій Пронько не за правилами зупинив у штрафному майданчику Володимира Цюпака. Рефері матчу Борис Гребінь без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Святославу Ониськіву з «точки» не вдалося переграти кіпера господарів Володимира Щудла, але, на щастя, для станківчан першим на добиванні опинився Володимир Паламар, який зумів добити м’яча у ворота. 0-2.

DSC07595

Після такого «удару» Каменяр кинувся на всіх парах відігруватися, за що і поплатився третім пропущеним м’ячем. Святослав Ониськів вивів на «побачення» із голкіпером Завадова Володимира Цюпака і нападник Урагану своїм ударом не залишив жодного шансу своєму візаві. Тож, за рахунку 0-3 команди пішли на перерву.

На початку другої половини гри господарі організували біля воріт Урагану справжній штурм. Довгий час гостям відверто щастило, однак на 55-ій хвилині матчу Андрію Мазурець зумів скоротити відставання в рахунку. 1-3. Вже через дванадцять хвилин станківська команда забила вчетверте: Юрій Жовтий прорвався правим флангом і зробив вивірену подачу в штрафний майданчик, яку головою замкнув Василь Паламар .1-4. Після цього взяття воріт і до кінця матчу вболівальники на завадівському стадіоні більше забитих м’ячів не побачили.

Каменяр (Завадів) – Ураган (Станків) : 1-4

Голи : Мазурець 55  – Дякович 8, Паламар Володимир 15, Цюпак 33,  Паламар Василь 67.

Каменяр  (Завадів): Щудло, Мірчук, Кріль, Пронько, Тижбір, Курилишин, Андріїв (Сиротюк 74), Мазурець, Дулиш, Пісарєв, Царевич.

Ураган  (Станків): Волошин, Шабан, Дякович, Мажак, Ониськів, Паламар Володимир, Жовтий, Андрусів, Лапчак, Паламар Василь, Цюпак.