Станків розібрався із Олексичами (ФОТО)

28 травня на стадіоні в селі Станків відбувався матч 5-го туру Чемпіонату Стрийщини у групі Б, в якому місцевий «Ураган» приймав «Карпати» із Олексич.

«Зелено-білі» в останні роки зробили ставку на молодь і тільки в поточному сезоні, здається, хлопці змогли відшукати потрібний баланс та набрати в стартових турах 4 очки.

Старт звітного поєдинку був за господарями. Станківські футболісти хотіли нав’язати опонентам свою гру, але з останнім пасом «Урагану» не щастило. «Карпати» ж подекуди «ловили» станківчан на помилках, але й гостям на завершальній стадії теж не таланило. Все змінив епізод, який відбувся в середині першої половини гри. Святослав Гикавий вривався в штрафний майданчик, де був збитий оборонцем «Карпат». Рефері матчу одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. Доволі впевнено вирок судді реалізував Володимир Паламар, 1-0.

Згодом той таки старший із братів Паламарів мав шанс забити вдруге, але удар захисника взяла на себе стійка. Перед фінальним свистком Станків зусиллями Дмитра Рубльовського зумів відправити м’яча в друге в сітку воріт «Олексич», але арбітр відмінив взяття через положення поза грою.

Другий тайм проходив під шаленим тиском. Відчувалося, що долю зустрічі вирішить тільки один м’яч. Команди грали на зустрічних парах і припускалися помилок ледь не в кожному епізоді і, здавалося, що рахунок так і не зміниться. Однак, на 38-ій хвилині другої половини гри Микола Ковальський знайшов в штрафному майданчику Святослава Гиковаго і «сімка» «Урагану» зумів зробити рахунок 2-0.

Після пропущеного м’яча у «Карпат» опустилися руки і забити бодай гол престижу їм так і не вдалося.