“Стрілків” здобуває першу перемогу в “Кубку Осені”

“Стрілків” здобуває першу перемогу в “Кубку Осені”

«Кубок Осені» – традиційний турнір, який проводиться восени одразу після завершення Чемпіонату Стрийщини. Цього сезону за трофей змагаються 10 колективів. Фінал цьогорічного “Осіннього Кубка” відбудеться 13 грудня.

readImageEЛедь не щороку за «Кубок Осені» змагається команда зі Стрілкова. На засіданні ФФС навіть було прийнято рішення, щоб ФК «Стрілків» та володара кубка минулого року ФК «Угерсько» розвести по різних групах, як основних претендентів на трофей. Стрілківський колектив на “Осінній Кубок” значно підсилився. До команди прийшли такі гравці, як Павлучкович, Петрушка, Піщальник та іменитий ветеран футболу Стрийщини Ігор Мачоган.

Однак, в першому турі «Стрілків» поступився в Дашаві (2-1) і значно понизив свої шанси на вихід із групи.

Опонентом стрілківської команди у третьому турі став колектив з села Піщани. «Гравійник» завжди славився хорошими власними виконавцями, тому завжди претендував на найвищі місця в змаганнях, в яких брав участь. На «Кубок Осені» до команди прийшли Котула та Демко, які не один рік виступають за «Будівельник» з Пукенич.

За першою перемогою Піщани їхали саме в Стрілків, адже в перших двох турах «Гравійник» набрав всього два залікові пункти, розписавши мирові з Дулібами та Загірним (1-1, 0-0).

Зі стартовим свистком ФК «Стрілків» почав демонструвати реноме лідера даного матчу. В одній з перших атак одвічно найкращий нападник Стрийщини та стрілківської команди Іван Климчук вийшов на побачення з кіпером «Гравійника» Олексієм Андріановим, однак, перекидаючи м’яча через воротаря, Климчук перекинув його і через рамку.

На фото - Іван Климчук не реалізовує перший гольовий момент у матчі
На фото – Іван Климчук не реалізовує перший гольовий момент у матчі

На 27-ій хвилині створили свій момент і Піщани: юний нападник Любомир Попадюк “обікрав” захисника «Стрілкова» і викотився на рандеву з Петрушкою, але удар в Попадюка не вдався і рахунок залишився незмінним. За нічийного результату команди почули свисток про завершення першого тайму.

Старт другої половини гри був за господарями поля. На 52-ій хвилині після подачі з кутового Юрій Піщальник був найпрудкіший в штрафному майданчику і зумів відкрити рахунок в цьому протистоянні. Вже через декілька миттєвостей стався найприкріший епізод цілої гри: наймолодший та найстарший гравці  матчу Любомир Попадюк та Ігор Мачоган в боротьбі за верховий м’яч врізались один в одного. Після цього зіткнення Мачоган не зміг продовжити гру і замість нього на футбольному полі з’явився Романчук. На 74 хвилині капітан «Гравійника» Володимир Гаврильців завдав гарматного удару з 35-ти метрів, але в цьому епізоді за «Стрілків» зіграла поперечка. Коли вже втрачати було нічого, Василь Максимів згадав молоді роки і дане протистояння догравав на позиції центрального нападника. Саме Максимів міг стати героєм своєї команди, але на компенсованих арбітром хвилинах ,після подачі з глибини поля, пробив в перекладину.

На фото - Василь Максимів після удару головю влучає в поперечку
На фото – Василь Максимів після удару головю влучає в поперечку

Таким чином, «Стрілків» дещо поправив свою ситуацію в групі, а от шанси на потрапляння в півфінал «Гравійника» виглядають дещо примарними.

В паралельному матчі групи А ФСК «Україна» в домашній стінах здолала опір «Спортинга» з Дуліб (2-1).

“Стрілків” – “Гравійник” Піщани 1-0

Голи: Піщальник, 52.

“Стрілків”: Петрушка, Мачоган, Каліцун, Лісовський, Піщальник, Череватий, Данилко, Сало, Молебний, Климчук, Павлучкович.

“Гравійник” Піщани: Андріанов, Магомета, Михайло Тиркус, Максимів, Ростислав Пападюк, Гаврильців, Вельгош, Любомир Попадюк, Богдан Тиркус, Котула, Демко.

Рефері матчу: Ігор Куль

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)