Стриганці обігрують Лисовичі і виходять в плей-офф з першого місця групи Б

У заключному матчі 22-го туру, тай загалом у групі Б, зустрічалися «Сокіл» із Стриганців та «Лисовичі».

Обидва колективи перед останнім матчем групи мали по 46 очок, тому звітній поєдинок мав визначити, хто все-таки вийде з плей-офф з першого місця. Додамо, що перший двобій між Лисовичами та Стриганцями завершився мінімальною перемогою господарів, 1-0, тому лисовицьку команду в даній грі влаштовувала і ничия.

Звітне протистояння довірили обслуговувати Євгену Москвіну, який, до слова, провів відмінний матч з точки зору суддівства, вчасно вгамовувавши емоції команд на футбольному полі.

Щодо гри, то вже з перших хвилин «Сокіл» показав, «хто в домі господар» і забитий м’яч не змусив себе довго чекати. На 5-ій хвилині  Олег Шимків завдав потужного удару з 25-ти метрів, який пройшов точно під поперечкою, 1-0.

dsc_0004

Надалі гості дещо перехопили ініціативу, але побудувати змістовні атаки у них не виходило. Стриганці, заспокоївши гру, забили вдруге: Володимир Цюпак ударом з розвороту влучив точно під дальню стійку.

Старт другої половини гри був повністю за «Лисовичами». Раз по раз вдавалося вмикати фланги, але до завершальної стадії атака так і не доходила. Всередині тайму «Сокіл» подарував шанс гостям відквитати один м’яч. Кіпер Стриганців Андрій Волошин дещо невдало зіграв на виході і опинився на газоні після зіткнення із власним захисником, м’яч відскочив в район п’яти метрів точно на Олеся Оліяра, який з «вбивчої» позиції влучив у стійку. Ближче до завершення зустрічі всі питання про переможця матчу та групи зняв Торос Віталій, який з-за меж штрафного майданчика пробив без шансів для воротаря, 3-0.

dsc_0026

Тож, ця перемога дозволяє Стриганцям завершити групу Б на першому місці і зіграти в плей-офф  з четвертою командою групи А – «Обрієм» із Гірного. «Лисовичі» опускаються на другу позицію і поміряються силами із семигинівською «Юністю».

«Сокіл» Стриганці – «Лисовичі» 3-0

Голи: Шимків, 5, Цюпак, 33, Торос, 82

«Сокіл» Стриганці: Волошин, Шабан, Павлів, Кухтій, Микієвич, Торос, Шимків, Кухар, Ониськів, Жовтий, Цюпак.

«Лисовичі»: Яців, Козак, Щербан, Кобута, Пилипчій, Кушина, Оліяр, Макара, Панфілов, Пилипів, Щербій