Стриганці познущались над Станковом. Фото

28 серпня в селі Стриганці відбувався 18-ий тур Чемпіонату Стрийщини у групі Б, в якому місцевий «Сокіл» приймав «Ураган» Станків.

Перший матч між цими командами подарував чимало емоцій і лише в кінцівці зустрічі зусиллями Володимира Цюпака Стриганцям вдалося втекти від поразки.

Не меншого видовища вболівальники очікували і в другій грі між цими командами, що, зрештою, і отримали.

Вже на 8-ій хвилині Василь Голюк отримав шкіряного на лівому фланзі і ледь не з центра поля вразив станківські ворота.

DSC_0006

Через декілька миттєвостей Віктор Микиєвич виконав подібний трюк з протилежного флангу і м’яч вдруге опинився в сітці «Урагану». На 38-ій господарі, фактично, оформили перемогу в цьому матчі, Ігор Кухар був найпрудкішим у штрафному майданчику після подачі з кута поля запалив на табло 3-0.

DSC_0008

За хвилину до завершення першої половини гри Роман Піцур з пенальті скоротив відставання в рахунку.

На старті другого тайму дещо розкуто почали грати гості і ледь не цілою командою окупували штрафний майданчик «Сокола», та вже на згодом Віктор Микиєвич, уникнувши положення поза грою, вийшов на побачення з воротарем і, без особливих проблем, переграв свого візаві. Надалі на полі царив справжній хаос. Станківські тренери зробили декілька перестановок, які ніяким чином не впливали на перебіг подій на полі, а Стриганці грали з величезним запасом. На 82-ій хвилині, напевне, «Ураган» пропустив найприкріший свій гол за останні роки. Андрій Щупак сфолив на кіпері «Сокола» і рефері призначив штрафний удар. Василь Голюк запустив м’яча від власних воріт і він транзитом від газону залетів у протилежні, 5-1.

Таким чином, Стриганці впевнено перемагають Станків і наближаються до виходу із своєї групи. В «Урагана» ж справи зовсім кепські.

«Сокіл» Стриганці – «Ураган» Станків 5-1

Голи: Голюк, 8, 82, Микиєвич, 13, 58, Кухар, 38 – Піцур, 44 (п)

«Сокіл» Стриганці: Волошин, Плахта, Голюк, Павлів, Ониськів, Шабан, Ланчак, Микиєвич, Кухар, Торос, Цюпак

«Ураган» Станків: Щупак Володимир, Щупак Андрій, Щупак Андрій (Кеша), Паламар Володимир, Ониськів, Лапчак, Кузик, Гриник, Паламар Василь, Піцур, Царіца