Стрийський “Радар” – бронзовий призер Кубка Стрийщини з футзалу

Стрийський “Радар” – бронзовий призер Кубка Стрийщини з футзалу

З 6 грудня до 31 січня в залі стрийської ДЮСШ відбувались баталії за Кубок Стрйщини з футзалу. Загалом в турнірі взяло участь 14 команд. До останнього ігрового дня дійшли всього 4 колективи. «Радар» та Ланівка в очній зустрічі визначали, кому дістанеться бронза. Моршинський «Оскар» та Добряни в завершальному матчі турніру визначали чемпіона Стрийщини з футзалу 2016 року.

Розпочали останній ігровий день матчем за 3-тє місце «Радар» та Ланівка.
Слід відзначити, що в складі стриян були відсутні Роман Микитин та Іван Брікнер, без участі яких «Радар» не дійшов би настільки далеко. Ланівка ж до даної зустрічі підійшла в своєму оптимальному складі.

Очікувалось, що команди, які поступилися у півфіналі зіграють між собою втішний матч без будь-яких емоцій та боротьби. Однак, Ланівка та «Радар» продемонстрували, що за бронзу вони битимуться до останнього.

Footgym_small-1

Перша половина гри проходила на високих швидкостях. Команди раз по раз загрожували воротам один одного. Все-таки забити першими вдалось стриянам: Володимир Баран, будучи під опікою захисника, зумів ударом з розвороту вразити ворота В’ячеслава Левицького.

Footgym-6

В другому таймі ланівчани намагалися всіма силами відігратися. Проте, постійно марнували свої моменти Сенищ Назар та Баль Василь. В одному з моментів неперевершено зіграв Василь Биць, який на замасі залишив поза справами двох захисників, але переграти Івана Ільєнка йому не вдалося.

Завдяки єдиному голу у виконанні Володимира Барана, бронзові медалі виборює стрийський «Радар»

“Радар” Стрий – Ланівка 1-0

«Радар» Стрий: Ільєнко, Мисишин, Рошкович, Андріанов, Баран, Гавриш, Зарічанський.

Ланівка: Левицький, Сенищ Петро, Сенищ Назар, Баль Василь, Биць, Сенько, Лучейко Михайло, Лучейко Назар, Баль Ярослав.

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)