Топ-5 команд, яких ми не побачимо у Чемпіонаті Стрийщини-2016

Топ-5 команд, яких ми не побачимо у Чемпіонаті Стрийщини-2016

Вже цієї неділі стартує Чемпіонат Стрийщини у Дургій Лізі. Цього сезону відновили своє існування ряд команд, а дехто й взагалі вперше в історії прийматиме участь в такого роду змаганнях. Однак, ми пропонуємо Вам згадати ТОП-5 команд, яких ми не побачимо в цьогорічному розіграші Чемпіонату Стрийщини.

«Легіон» Довголука

Команда, яка наробила немало шуму минулого року: протягом двох місяців «Легіон» раз по раз штампував перемоги і довгий час перебував на вершині. Завершення сезону в Довголуки не вдалося – підсумкове четверте місце і колосальне розчарування в собі.

Цього року, скоріш за все, «Легіон» припинив своє існування через об’єднання сіл у територіальну громаду, центром якої є Конюхів. Можливо, ряд футболістів з Довголуки приєднається до «Прикарпаття» і складе серйозну конкуренцію старожилам Чемпіонату.

Як воно буде насправді, побачимо вже згодом.

довголука

«Сяйво» Лисятичі

Останніми роками дуже неоднозначна команда. Минулого сезону зробили ставку на молодь, а місце у воротах довірили ветерану команди. Два роки тому у регіональному турнірі взагалі участі не брали, а заявилися «збірною району» на Кубок Осені і, як це буває з такими командами, повністю провалилися.

На нашу думку, то в Лисятичах просто зобов’язаний бути футбол. Стадіон – просто казка, заходиш і ніби граєш у парку, де поблизу розташований дитячий майданчик. Тай  з Лисятич вийшло чимало хороших футболістів на чолі з Брікнером.

Тож, чекаємо «Сяйво» в наступному році, а може й на Кубку Осені. Побачимо…

лисятичі745

«Леоні» Стрий

«Заводчани» минулого року стали віце-чемпіонами Стрийщини у Другій Лізі. Всім, напевне, команда запам’яталася своїми протестами, які, по правді, і вигравала.

«Леоні» – команда з хорошим фінансуванням та гравцями, яка цього року могла б претендувати на медалі найвищого гатунку вже у Першій Лізі. Ходили чутки, що стрияни планували попробувати свої сили у чемпіонатах вищого рангу. Можливо, з часом ми почуємо про них, але цей сезон на Стрийщині вони пропускають.

DSC_1118

«Медик» Моршин

Два роки тому ця команда складалася з товаришів-однодумців, в яких була спільна мета – грати футбол та перемагати. «Медик» довгий час грав на своєму стадіоні у Моршині і збирав чималу аудиторію, воно і не дивно, тому що колектив складався з місцевих футболістів.

В Регіональному Чемпіонату «Медик» зумів тріумфувати у своїй групі і дійти до ¼ плей-офф, де поступився семигинівській «Юності».

Минулого року, хоч команда і грала у Першій Лізі, але від тієї команди-однодумців залишилась всього назва.

Надіємось, що Моршин з часом відродить цю команду, і місцеві мешканці зможуть повболівати за своїх, за «Медик»

МЕДИК745

«Угерсько»

Про «мадярів» лише ледачий не говорив, що вони переросли районні змагання і повинні себе пробувати в Першості області. Як би це дивно не звучало, але від того часу, як пішли такі розмови, угерський колектив ні разу не зумів вибороти золоті медалі Чемпіонату Стрийщини.

Цього року нарешті це сталося і угерський «Сокіл» приймає участь у Першості львівської області у групі Б. Дуже приємно, що тепер є колектив зі Стрийщини, який представляє наш регіон на обласній арені.

Бажаємо «мадярам» не втрачати жаги до перемог і з часом дістатися до вершини обласного футболу.

oAKtz4wggqI

Отож, вищезгадану п’ятірку у Чемпіонаті Стрийщини-2016 ми не побачимо. Однак, Лани Соколівські, Сихів, Заплатин, Миртюки та Конюхів намагатимуться з часом замінити сторожил нашого футболу.

Що з цього вийде ? Побачимо вже цього сезону.

Автор – Роман Щупак

 

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)