Угерсько декласує нежухівську Ниву

21 листопада, на стадіоні «Сокіл» у с.Угерсько відбувся матч 2-го туру між ФК «Угерсько» та нежухівською «Нивою», який було перенесено через участь господарів у Суперкубку Стрийщини. Нежухів перед цим матчем перебував у статусі лідера й у випадку перемоги в матчі, могли, практично, забезпечити собі місце в плей-офф. Натомість минулорічний володар Осіннього Кубка невдало дебютував, програвши на виїзді від ланівських «Карпат».
DSC07650 На початку матчу обидві команди грали обережно, проте угерчани, не довго думаючи, поступово взяли ініціативу у свої руки. Незважаючи на це, перший момент був саме за нежухівчанами: крайній хав «Ниви» пройшов по флангу і прострілив у штрафну. Першим на м’ячі був Олег Мацигін, проте Роман Гарун був напоготові й відбив цей удар. Після цього «Угерсько» серйозними силами пішли в атаку. Варто відзначити гольові моменти Великошича, Кононця та Вітріва, проте їм бракувало лише кількох сантиметрів для взяття воріт. Також свою можливість мав Богдан Зарічний, але воротар «Ниви» не дрімав. На 39 хвилині «Угерсько» все ж повело в рахунку: Назар Шумельда виконав прекрасну передачу з середини поля, на яку відгукнувся Богдан Зарічний. Півзахисник господарів віддав поперечний пас на Ростилава Великошича – такі моменти, як нам відомо, Великошич використовує. Після цього гості підсіли. За 2 хвилини до закінчення матчу «мадяри» зуміли довести рахунок до розгромного. Спершу Олег Бицко замкнув простільну передачу Ростислава Великошича, а згодом Богдан Зарічний ударом з-за меж штрафного влучив у лівий кут воріт. З рахунком 3-0 команди пішли на перерву.
Кононець В другому таймі тренер «Угерська» Андрій Гарун поступово почав випускати своїх молодих викованців. Гра уже не була насичена стількома моментами, як у першому. «Нива» навіть спромоглась відквитати один м’яч. Олег Крищенко промчав по флангу, змістився в середину й віддав передачу під удар Мацигіну. Нежухівський нападник легко переграв воротаря (3-1). В середині тайму «Нива» могла й узагалі скоротити рахунок до мінімуму, але їй не вдалось реалізувати два стовідсоткові моменти, які не реалізував, той таки, Олег Мацигін. «Не забиваєш ти, забивають тобі»: Андрій Курилишин отримав передачу на фланзі й віддав пас на Святослава Будинкевича. Півзахисник «Угерська» міг пробивати у цій ситуації, проте прихованим пасом вивів Ростислава Великошича тет-а-тет з голкіпером. Великошич вдарив на силу й м’яч від поперечки залетів у сітку воріт. Здавалося б, це все, проте, «Угерську» було мало. На 86 хвилині Богдан Вітрів виконав навіс зі штрафного. М’яч пролетів через усю штрафну. Юрій Климкович на дальній штанзі був першим.(5-1)

Галадза Угерсько – Нива Нежухів 5-1

Голи: Великошич 39, 82, Бицко 43, Зарічний 45, Климкович 86 – Мацигін 57

“Угерсько”: Гарун, Вітрів, Чорній, Климкович, Латанишин (Бицко Назар, 59), Шумельда, Бицко Олег, Зарічний (Будинкевич, 52), Курилишин, Кононець (Галадза, 55), Великошич

Головний тренер – Андрій Гарун

“Нива” Нежухів: Варєжкін, Грибанов, Олійник, Мастушевський, Сушко Олег (Сушко Володимир, 28), Берездецький, Крищенко (Рудник Володимир, 66), Мацигін, Ленько, Олексин (Ціко, 66), Мачоган