Україна – Іспанія 0:1. Огляд матчу та відео найкращих моментів

Збірна України не зуміла обіграти діючих чемпіонів Європи іспанців, що вийшли в Києві резервним складом, але зуміли перемогти 1:0, відправивши команду Фоменко в плей-офф.

Збірна України відмінно почала поєдинок і мала декілька відмінних моментів, щоб відкрити рахунок. Найбільш гаряче біля воріт де Хеа було на 15-й хвилині, коли воротар Манчестер Юнайтед зробив один за іншим два фантастичні сейви після ударів Артема Кравця та Руслана Ротаня.

Не забивши у ворота гостей, українці пропустили. На 21-й хвилині пройшла швидка атака іспанців, наприкінці якої Маріо Гаспар головою замкнув подачу Аспілікуети.

Незабаром Сеск Фабрегас повинен був збільшувати перевагу своєї команди, але не зумів переграти П’ятова з 11-метрового удару.

Надалі іспанці продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, але і наша команда, часом внаслідок хаотичних контратак, створила кілька гольових моментів, які, втім, реалізувати не змогла.

Другий тайм порадував любителів відкритої гри, команди почали обмінюватися небезпечними моментами, на радість нейтрального глядача, а от українським уболівальникам не вистачило забитого м’яча.

Гостро пробивав Ярмоленко після того, як обіграв Аспілікуету, і пробив у ближній кут – м’яч зачепив штангу, але пішов за межі поля. Згодом уже П’ятов витягнув м’яч з дев’ятки після удару Іско.

Через кілька хвилин знову П’ятов демонструє свою майстерність, відбивши удар Алькасера в упор після того, як Тьяго і Іско удвох обіграли всю оборону збірної України. Відповідь України – та вже де Хеа витягує м’яч з “дев’ятки“ після удару Гармаша головою.

В такому темпі гра тривала до фінального свистка. Відмінний матч видали Ярмоленко і Коноплянка, та загалом вся команда зіграла добре. 22 удару завдали футболісти збірної України по воротах гостей, з них 11 у площину воріт, але пробити в цей вечір чудово зіграв де Хеа нам не вдалося.

Завершальною крапкою став сейв іспанського воротаря після навісу Селезньова на Рибалку, і удару останнього з вигідної позиції по центру штрафного, але і тут голкіпер, витягнувшись у струну, намертво забрав м’яч. Цей момент трапився на 89-й хвилині і тоді остання надія на порятунок у цьому матчі згасла.

Що ж, нас чекає плей-офф, який ми намагалися подолати вже п’ять разів і все безуспішно. Сподіваємося, що цього разу фортуна буде на нашому боці. Суперника по стикових матчів ми дізнаємося найближчої неділі, 18 жовтня. А наразі, вашій увазі найяскравіші моменти матчу Україна Іспанія: