Україна на класі перемагає Македонію

Повністю проваливши цей відбірковий цикл, збірна Македонії мала останній шанс потішити своїх вболівальників, якщо не результатом, то хоча б хорошою видовищною грою у матчі проти національної збірної України. Та очевидно, не повірили македонці в успіх своєї головної команди, оскільки трибуни  стадіону “Філіп ІІ Македонський” у Скоп’є були на 80% порожніми. Що й говорити, коли під час трансляції  з трибун на багато частіше   було чути  “Україна -Україна”,   ніж вигуки в підтримку господарів поля. Та попри таке ставлення збоку вболівальників, футболісти Македонської збірної і не думали складати зброю у матчі з українцями. І хоча, як не намагалися підопічні Друловіча притистояти технічніщим і зірковішим опонентам, вистачило їх тільки на перший тайм.

Першу половину гри наша команда відверто провалила. Після того, як на 5 хвилині матчу Ярмоленко націлено пробив у ближній кут, і воротар македонців Пачовскі впевнено парирував цей удар, у матчі настало затишшя. Україна впевнено контролювала м’яч, однак на підступах до штрафного майданчика підопічні Фоменка натикалися на непробивну стіну в особі одназу 8-9 футболістів господарів. І тільки ближче до завершення першого тайму м’яч нарешті почав долітати до воріт Пачовскі, однак ударам Ротаня, Рибалки та Селезньова забракло влучності. У македонців було кілька перспективних штрафних ударів, але жоден з них  ніякої серйозної загрози воротам Пятова не становив.

Другий тайм українці розпочали активніше. Нарешті запрацювали фланги, звідки пішли верхові подачі. Біля воріт Пачовскі ставало все гарячіше і гарячіше. І от на 58 хвилині гри Сидорчук навісив з лівого флангу на Ярмоленка. Андрій пробивав головою, однак на шляху м’яча до воріт стала рука македонського оборонця Жути. Арбітр в цьому епізоді вмить вказав на одинадцятиметрову позначку, а Євген Селезньов холоднокровно розібравшись з воротарем, відкрив рахунок у матчі.

Після пропущеного голу македонці розкрилися, і українцям стало легше організовувати свої контратаки. Саме одна з таких контратак і закінчилася другим взяттям воріт Пачовскі. Артем Кравець, який змінив на полі Євгена Селезньова мов на електричці об’їхав оборонця, і з доволі гострого кута поцілив поміж ніг голкіперу. Сталося це на 87 хвилині зустрічі. Питання про переможця цього матчу було остаточно зняті.

Попри позитивний результат, у Михайла Фоменка після цього матчу додалося головного болю. Необов’язкові попередження Євгена Хачеріді і Сергія Сидорчука не дозволять їм зіграти найближчого понеділка у матчі проти збірної Іспанії. Нагадаю, що у разі перемоги в цьому матчі українці мають всі шанси на пряму кваліфікуватися на Євро-2016.