Україна переграє Грецію і до останнього побореться за вихід на ЄВРО. Фото

7 червня на стадіоні «Арена Львів»  національна жіноча збірна України проводила свій останній домашній матч відбору до ЄВРО-2017 проти команди Греції.

DSC_0032

У попередніх матчах у місті Лева наші дівчата зіграли в нічию з румунками, поступились Франції та переграли аутсайдера групи – збірну Албанії.

В Афінах українки досить скромно переграли команду Греції (1-3) і на «Арені Львів» гречанки показали, що з ними потрібно рахувати.

Сама гра почалась для України краще не придумаєш. На другій хвилині матчу кіпер гостей збила у штрафному майданчику Тетяну Козиренко, за що рефері матчу, не вагаючись, вказала на одинадцятиметрову позначку. Наш капітан Дарія Апанащенко з пенальті була точною.

DSC_0049

Надалі ініціативу перехопили гості. Лівий вінгер гречанок Софія Наті не раз проривалась правим флангом і лише відмінні дії українського голкіпера Ірини Зварич залишили наші ворота недоторканими у першому таймі. Градус напруги в цьому матчі згас на 43-ій хвилині. Ольга Бойченко зуміла замкнути подачу з правого флангу і подвоїла перевагу збірної  України.

DSC_0073

В другому таймі, як це не дивно, Греція не стала опускати руки і грала на рівні з українською командою. Подекуди гостям вдавалося наносити потужні удари по наших воротах, але Ірина Самсон, яка в цьому матчі злапала кураж, блискавично відбивала всі м’ячі, за що «Арена Львів» не раз аплодувала українському голкіперу. Наші ж дівчата теж в обороні не відсиджувались, але втретє вразити ворота гречанок їм не вдалося.

Фінальний свисток рефері зафіксував підсумкову перемогу національної жіночої команди України з рахунком 2-0.

Тож при продовжуємо боротися із Румунією за друге місце в 3-ій групі. На наших опоненток чекає ще матч з тою таки Грецією, а 15 вересня з нашою командою, в якому і вирішиться, кому дістанеться путівка на першість Старого Світу у 2017.