Ураган знищує Карпати. Фото

21 серпня, на стадіоні у с. Станків місцевий “Ураган” в рамках 17-го туру Чемпіонату Стрийщини у Другій лізі приймав олексицькі “Карпати”.

“Ураган” наразі бореться за путівку в плей-офф, тому втрата очок для них була б дуже суттєвою, тим паче у матчі з колективом, який посідає останні місця в турнірній таблиці.

Станківчани кинули всі сили в бій одразу з перших хвилин. Спершу вдалось відзначитись Роману Піцуру, який зі штрафного удару, як рукою, поклав м’яч у дальній кут. Згодом уже Андрій Царіца записав своє прізвище у проткол матчу. 2-0! Після цього “Ураган” дещо розслабився і олексицькі футболісти до кінця першого тайму зуміли створити кілька моментів поблизу воріт Володимира Щупака, проте голкіпер господарів діяв бездоганно.

В другому тайму станківчанам вдалось забити ще 6 голів. Спершу Роман Піцур асистував на Андрія Царіцу, який вдруге забив у цьому матчі. Згодом Володимир Паламар прекрасно розібрався в ситуації і пострілом з-меж штрафної збільшив перевагу своєї команди. Після цього Роман Піцур зумів швидко записати хет-трик у свій актив. Спершу нападник сам накрутив кількох захисників і розібрався в ситуації, а згодом впевнено перекинув голкіпера гостей і розстріляв ворота “Карпат”. Згодом відзначитись зумів Володимир Ліпчанський, а крапку в матчі і хет-трик у своєму виконанні зумів здійснити Андрій Царіца.