В Стрию знову “сухо”. “Черкаський Дніпро” та “Скала” голів не забивали

14 серпня стрийська «Скала» в рамках 4 туру Першої Ліги України на стадіоні «Сокіл» приймали гостей із Черкас – ФК «Черкаський Дніпро».

DSC_0039

Стрияни до даного протистояння підійшли у бойовому складі, тому із впевненістю у власних силах повинні були виходити на поле проти команди, яка ще не знала поразки, адже «Дніпро» після 3-ох турів здобув 2 перемоги та нічию, що забезпечило їм 4-ту сходинку після даних зіграних матчів.

На перших хвилинах матчу команди придивлялись одна до одної, адже обидва колективи розуміли, що їм протистоїть суперник, який у будь-яку хвилину може принести неприємності біля твоїх воріт.

Перший момент виник на 7 хвилині зустрічі: Юрій Бушман отримав м’яч неподалік штрафної і без роздумів пробив – вище воріт. Після цього моменту гості відчули впевненість і за 3 хвилини зуміли створити ще 2 моменти, проте особливої загрози воротам стриян не завдали. В середині тайму «Скала» заволоділа ініціативою і зуміла створити свої моменти, які в основному приходили зі стандартів. На 15 хвилині Юрій Антонів після навісу з кутового міг відкрити лік забитим м’ячам на домашньому стадіоні, але м’яч пролетів повз ворота. Також варто відзначити удари Віталія Бондаренка з-за меж штрафного майданчика, але м’яч постійно пролітав над воротами. Між цими варто відзначити момент Олександра Ковпака, який постійно нагнітав поблизу воріт Романа Герича. Після прострілу від Юрій Бушмана нападник черкасчан намагався замкнути простіл, але першим на м’ячі був Владислав Клименко.

В другому таймі уже дніпряни намагались пробивати з дальніх дистанцій, але удари Антона Крамара та Олександра Цибульського не знаходили своєї цілі. Справжня битва розпочалась ближче до 80 хвилини матчу, коли небо над стрийським «Соколом» покрилось хмарами. Складалось враження, ніби гравці «Скали» перемагають із мінімальним рахунком і «Черкаський Дніпро» намагається вирвати бодай нічию, проте рахунок був 0-0. Черкащани кинули усі сили в атаку, за що ледь не поплатились: Василь Цюцюра двічі міг вирішити долю матчу, але в той час, йому забракло точності і круглий пролітав повз ворота.

DSC_0066

Також можна згадати момент Олексія Савченка, який прийняв м’яч в штрафному майданчику, але пробив не сильно і прямо у руки Романа Герича. Останній момент в матчі був за “Скалою”, але у вирішальний момент за черкащан зіграла стійка.

Ось так, стрийська «Скала» в другому домашньому матчі залишає свої та чужі ворота сухими.

“Скала” Стрий – “Черкаський Дніпро” Черкаси 0-0

ФК «Скала» Стрий: 1. Герич Роман, 2. Стасишин Назар, 4. Бондаренко Валерій, 8. Клименко Владислав, 9. Білала Роланд (Скакун Дмитро, 90), 10. Рябушко Віталій (6. Баранов Дмитро, 82), 14. Цюцюра Василь, 15. Стасюк Петро, 22. Антонів Юрій, 23. Шваб Володимир, 99. Пришнівський Володимир (77. Боровик Олександр)

ФК «Черкаський Дніпро» Черкаси: 23. Будюк Орест, 39. Балан Денис, 3. Гончаренко Роман, 20. Тарасенко Олег, 25. Синьогуб Олег, 8. Кошка Олег, 6. Цибульський Олександр (77. Савченко Олексій), 13. Мединський Ігор, 80. Крамар Антон, 17. Бушман Юрій, 99. Ковпак Олександр (70. Ісраілов Ахлідін)