Верчани в драматичному матчі переграють Малі Дідушичі. Фото

11 версня у Верчанах відбувався матч 20-го туру у групі Б, в якому місцева однойменна команда приймала малодідушицьку «Свічу».

«Верчани» до звітного матчу посідали п’яту сходинку в турнірній таблиці і відставали від своїх недільних опонентів всього на два пункти, тому перемога якоїсь із команд залишала б за нею непогані шанси на вихід із групи.

Господарі одразу взялися за справу і вже на 4-ій хвилині Тарас Бучинський відкрив рахунок у матчі.

DSC_0014

Згодом захисник «Верчан» Ростислав Гаврилів подарував Олегу Лисюку вихід віч-на-віч із воротарем, але форвард «Свічі» в найвідповідальнішу мить вирішив знайти передачею партнера і момент був згаяний. Всередині першої половини гри той таки Лисюк мав знову прекрасну нагоду, щоб відзначитися, та не зумів замкнути передачу з флангу.

Старт другого тайму був знову за «Верчанами» і Тарасу Бучинському вдалося вдруге відправити м’яча в сітку після передачі з флангу від Віталія Давиди. Такий «удар» дещо «збудив» гостей і в них почали виходити змістовні атаки. На 51-ій хвилині Андрій Бойсюк увірвався з правого флангу в штрафний майданчик і завдав удару точно під стійку, 2-1. В одному із наступних епізодів за верчанського воротаря зіграла поперечка. Та вже на 57-ій виконав сольний прохід Василь Принда і відновив паритет в рахунку.

DSC_0035

Такого перебігу подій точно не очікував ніхто. Нічия не входила в плани жодної із команд. «Верчани» помітно нервували, а «Свіча», впіймавши кураж, всіма силами кинулася забивати третій м’яч. Витримавши малодідушицькі атаки, «Верчани» оговтались і в них почали виходити власні. Хвилині спливали і все наближалося до нічиєї. На 88-ій хвилині зустрічі Іван Гриб, який до того з’явився із лави для запасних, ввів в ейфорію всіх вболівальників «Верчан», завдавши удару, з яким так і не ворався малодідушицький голкіпер, 3-2.