Вони хотіли більшого. Станків та Загірне розписали мирову. Фото

12 травня в селі Станків відбувався матч 7-го туру чемпіонату Стрийщини, де місцевий «Ураган» приймав «Україну» із Загірного.

Саме це недільне протистояння вважалося центральним у групі Б, так як команди йшли нога в ногу всередині турнірної таблиці.

Перед матчем вся увага була прикута до гравця під №6 у складі Загірного, ним був ніхто інший, як капітан друголігової «Скали» Юрій Антонів. Цей виконавець з року в рік є в заявці ФСК «Україна», так як є уродженцем Загірного, але виходить у футболці рідної команди доволі рідко, але в цьому матчі Антонів вирішив допомогти своєму селу. Палкі вболівальники «Скали» знають, що Юрій виступає на позиції крайнього захисника, але в Станкові він зайняв місце «під нападником».

Дану гро жвавіше розпочали гості і вже на 3-ій хвилині кіпер «Урагану» змушений був виймати м’яча з сітки власних воріт. Юрій Антонів накрутив на лівому фланзі двох опонентів і завдав невідпорного удару під поперечку.

DSC_0007

Надалі «Україна» не збавляла обертів і в одному із епізодів Андрій Дякович та Ігор Романів боролися у штрафному майданчику за верховий м’яч і перший зіграв дещо необачно і влучив ногою в обличчя свого візаві. Як би не апелювали до рефері загірнянські гравці, але суддя в цьому епізоді не наважився вказати на позначку. Однак, вже через декілька хвилин арбітр вказав на пенальті біля протилежних воріт. Святослав Гикавий на швидкості вривався у штрафний майданчик, після чого був збитий захисником гостей. Вирок арбітра, без особливих проблем, виконав Олег Ратальський. Під завісу першого тайму той таки Ратальський, уникнувши положення поза грою, вийшов на рандеву з голкіпером  і, обігравши останнього, відправив шкіряного вже в порожні ворота.

DSC_0031

Лідирували в рахунку місцеві футболісти недовго. Перед фінальним свистком, слідом за Олегом Ратальським, дубль у свій актив записав ніхто інший, як Юрій Антонів.

В другому таймі здавалося, що команди десь у роздягальні залишили свій атакувальний запал. «Ураган» та «Україна» намагалися більше не пропустити, так як відіграватися в такому матчі буде доволі важко. Єдиний по-справжньому гольовий момент на компенсованих хвилинах створили саме гості. Юрій Антоній найвище вискочив у штрафному майданчику і головою завдавав удару під поперечку, але в цьому епізоді дива реакції продемонстрував Володимир Щупак.

Тож, вже друге поспіль станківська команда завершує свій домашній матч з рахунком 2-2. Результат, який не дуже втішив обох команд, але, відверто, слабшого у цій грі не було.

Футболіст-професіонал у сільській команді це доволі класно. Суперники ставлять по 2-3 захисники біля таких гравців. Дуже прикро, що зараз досить мало команд має у своєму складі бодай виконавців з футбольною школою, через що  рівень нашого чемпіонату став набагато слабший. Надіємося, що це перехідний період і через деякий час ми отримаємо сильний і конкурентноспроможний чемпіонат.

«Ураган» Станків – «Україна» Загірне 2-2

Голи: Ратальський, 26 (п), 41 – Антонів, 3, 44

«Ураган» Станків: Щупак Вородимир, Щупак Андрій (Кеша), Вороб’як, Дякович, Ратальський Володимир, Щупак Андрій, Паламар, Гикавий, Тимчишин, Царіца, Ратальський Олег

«Україна» Загірне: Бойкович, Пилипів, Когут, Олексин, Коцаба, Захарків, Прядко, Антонів, Бутчак, Канарський, Романів