Ярослав Ракицький: “Наше завдання – пройти Севілью”

Ярослав Ракицький: “Наше завдання – пройти Севілью”

– Ярославе, як ваше здоров’я, чи турбує коліно?

– Усе добре, здоров’я в порядку! Я пропустив кілька матчів, але це тому, що тренер надав мені можливість відпочити, залікувати травму. Тепер я повністю готовий.

– Як захисник, кого в «Севільї» вважаєте найнебезпечнішим гравцем?

– «Севілья» є атакуючою командою, і загалом це добротний суперник. Відзначу Женю Коноплянку – він швидкий та надає севільцям швидкості в атаці. А в цілому нам тренер розкаже, як діяти на полі.

– Чи важко стільки часу тренуватися і грати не в рідному місті? Як це позначається на команді?

– Звичайно, нам важко без Донецька, без «Донбас Арени»! Але таким є життя – вже два роки літаємо з Києва до Львова, їздимо по різних містах України. Ми звикли, і наше завдання – вийти на поле, показати свій рівень і гідну гру.

– Усі пам’ятають матчі «Шахтаря» із «Севільєю» та гол Палопа на останніх секундах у Донецьку. Підключення воротаря стало, можливо, несподіванкою для оборони «гірників», які не розібралися. Чи наразі ви готові до того, що «Севілья» може вам запропонувати щось неординарне в ході гри?

– Ми дійшли до півфіналу та хочемо потрапити у фінал! Те що було 2007 року, звичайно, неприємно. Але все забувається, і це вже історія. А зараз ми хочемо писати свою історію! Тобто дійти до фіналу.

– Гравці «Севільї» говорять, що рахунок 0:0 їх не влаштує. А для «Шахтаря» такий результат у домашньому матчі буде прийнятним?

– Ми гратимемо лише на перемогу! Протистояння складається з двох матчів і наше завдання – пройти «Севілью»

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)